Balıkesir Merhaba Gazetesi

Gençler Şehrin Merkezinde Canlarını Hiçe Saydılar

Gençler Şehrin Merkezinde Canlarını Hiçe Saydılar
26 Ağustos 2022 - 14:29

Gençler Şehrin Merkezinde Canlarını Hiçe Saydılar

 

Balıkesir Valiliği önünde kırmızı ışıkta duran kamyonetin kasasına tutunan 2 genç, akan trafikte paten kayarak oyun oynadı.

 

ARA SOKAKLARDA KAYBOLDULAR

Canlarını tehlikeye atan gençler vatandaşlarca görüntülenirken, yürekleri ağza getiren görüntüler kaza ile sonuçlanmadı. Ana yol boyunca paten ile seyreden gençler, daha sonra ara sokaklarda kayboldu. Balıkesir il merkezinde trafiğin en yoğun seyrettiği caddede yaşanan tehlikeli oyun yürekleri ağza getirdi. Seyir halindeki açık kasa kamyonete tutunarak paten kayan ve akan trafikte yol ortasında oyun oynayan gençler hem trafiği tehlikeye düşürdü, hem de canlarını hiçe saydı.

AÇIK KASA KAMYONETE TUTUNDULAR

Valilik binasının da bulunduğu Vasıf Çınar Caddesi’nde hareket halindeki açık kasa kamyonete arkasına tutunarak paten kayan iki genç korku dolu anlar yaşattı. Hareket halindeki bir açık kasa kamyonete arkasına tutunan patenli iki gencin tehlikeli şekildeki yolculuğu vatandaş tarafından cep telefonu kamerasına yansıdı. İHA’nın haberine göre olayda herhangi bir kaza yaşanmazken, bir süre caddede ilerleyen gençler daha sonra gözden kayboldu.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.