EğitimEtkinlikGündemSporTürkiye Gündemi

Gençlik Kampları Yeni Misafirlerini Bekliyor. Son Başvuru 7 Haziran

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 25 ilde ücretsiz olarak hizmet veren 38 gençlik kampı, gençlere eğlenceli ve unutulmaz bir tatil sunmak için hazır

Gençlik Kampları Yeni Misafirlerini Bekliyor. Son Başvuru 7 Haziran

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 25 ilde ücretsiz olarak hizmet veren 38 gençlik kampı, gençlere eğlenceli ve unutulmaz bir tatil sunmak için hazır.

Genclik Kamplari Yeni Misafirlerini Bekliyor. Son Basvuru 7 Haziran 1

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, 25 ilde bulunan 11 deniz ve 27 doğa kampı ile gençlere unutulmaz bir tatil sunmaya hazırlanıyor. Tamamen ücretsiz olarak hizmet veren gençlik kampları, hem dinlenme hem eğlenme fırsatı sunarak gençler için eşsiz bir deneyim vaat ediyor.

Genclik Kamplari Yeni Misafirlerini Bekliyor. Son Basvuru 7 Haziran 2

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Enes Efendioğlu, kampların gençler için sunduğu fırsatları vurguladı. “GSB olarak gençlerimize hizmet etmek, hep birlikte eğlenmek, dinlenmek, öğrenmek, ülkemizi yeniden keşfetmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Gençlik kamplarımızda verdiğimiz hizmetlerin tamamen ücretsiz ve başvuruların 12-25 yaş arası her gencimize açık olduğunu da bir kez daha vurgulamak isterim” dedi.

11 Deniz Kampı ve 27 Doğa Kampı

Deniz kamplarında yüzme, yat gezisi, spor aktiviteleri, sokak oyunları, halk oyunları, tiyatro, müzik, el sanatları ve kültür aktiviteleri ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklarını belirten Efendioğlu, doğa kamplarında ise tırmanma duvarı, parkur oyunları, flyfox, macera parkuru, paintball, dağ bisikleti, kano, oryantring, okçuluk ve sosyal faaliyetlerle gençlerin dolu dolu vakit geçireceğini söyledi.

Genclik Kamplari Yeni Misafirlerini Bekliyor. Son Basvuru 7 Haziran 3

Başvurular İçin Son Tarih 7 Haziran

GSB Gençlik Kampları’na başvurular, 7 Haziran’a kadar “ghgm.gsb.gov.tr” adresi üzerinden veya Gençlik Merkezleri’nde ilgili görevlilerin yardımıyla yapılabilecek. Yoğun bir eğitim-öğretim yılı ardından gençler için eşsiz fırsatlar sunan bu kamplar, yeni dostluklara ve unutulmaz anılara ev sahipliği yapmayı bekliyor.

Genclik Kamplari Yeni Misafirlerini Bekliyor. Son Basvuru 7 Haziran 4

Bu yaz, gençlerin hayallerini süsleyen tatil için son başvuru tarihi yaklaşırken, gençlerin kamp fırsatını kaçırmamaları için acele etmeleri gerekiyor.

Susurluk Türkiye Şampiyonasına Gidiyor

AA

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu