Balıkesir Merhaba Gazetesi

GGC, TGF’ye üye olmak için başvurdu

GGC, TGF’ye üye olmak için başvurdu
06 Kasım 2014 - 0:09

Genel

Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti (GGC) Başkanı İbrahim Ay, beraberinde Gaziantep Olay Medya yöneticileriyle birlikte Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Atila Sertel’i ziyaret etti.
Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti’nin çalışmaları ve yeni dönem hedeflerine ilişkin bilgi veren Başkan İbrahim Ay, GGC yönetim kurulu olarak TGF’ye üye olmak için oybirliğiyle karar aldıklarını söyledi. TGF’nin gazetecilerin özlük ve özgürlük hakları için Türkiye genelinde etkin bir mücadele yürüttüğünü belirten İbrahim Ay, bu mücadelenin içerisinde yer almak ve destek vermek için TGF çatısı altında yer almak istediklerini dile getirdi.
İLK TOPLANTIDA DEĞERLENDİRİLECEK
TGF Genel Başkanı ve İGC Başkanı Atila Sertel de Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun güçlü üye yapısıyla Türkiye’deki en etkin basın meslek örgütlerinden biri olduğunu belirterek, Gaziantepli gazetecileri TGF çatısı altında görmekten mutluluk duyacaklarını söyledi. Sertel, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti’nin üyelik başvurusunun ilk Başkanlar Konseyi toplantısında değerlendirileceğini de sözlerine ekledi.
Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay, Gaziantep Olay Medya yöneticileri Erol Maraş ve Raci Dölek ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, TGF üyelik başvurusu kararının bir kopyasını Başkan Atila Sertel’e elden teslim etti. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.