Balıkesir Merhaba Gazetesi

GÖKYÜZÜNDEN DOLU DOLU

GÖKYÜZÜNDEN DOLU DOLU
22 Mayıs 2015 - 9:54

Genel

Balıkesir’de önceki gün özellikle Sanayi bölgesinde ve BAÜ yol güzergâhında yağan dolu yağışı ağaçları etkiledi. Pek çok erik ağacından dökülen yaprak ve erikler yerlerde görülürken araçlarında camları kırıldı. Araçlarının kırılan camlarını yeniden taktırmak için araç sahipleri sanayi bölgesini mesken tuttu.

Yaklaşık 20 dakika süren dolu yağışı sonrasında araçlarının kırılan camları yüzünden hasar gören araçlar sahipleri tarafından onarım için kaportacılara götürüldü. Dünde devam eden Sanayi Bölgesindeki İşletmeci Serdar Berber Serdar Oto Cam olarak sigorta şirketleri ile anlaşmamız var oto cam servisi olarak müşterilerimize hizmet veriyoruz. Yağan dolu nedeni ile araç camları, ışık spotları zarar görenler olmuş bizde araçlarını getirenler oldu. En iyi şekilde hizmet vermek için her zaman yaptığımız gibi yine işimizin başında ve en iyisini yapmak için çalışıyoruz ’dedi.

Dikiz aynalarını dahi etkileyen dolu yağışı spot ışıklarına da zarar verdi. Büyüklüğü 1 TL’den geniş olan dolu Ceviz iriliğinde gökten yağdı. Araç sahibi Hakan Uçuk yol güzergahında seyir halindeyken dolu yağışına yakalandım .Taş düşer gibiydi diyerek dolu yağışının boyutunu sözleri ile ifade etti. SEMRA AMAN AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ABD’de Salgın Alarmı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Pirus Zaferi Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Aşkın Bilimsel Belirtileri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kediler neden hırlar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Geleneksel Türk Mutfağı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
6’lı Masa Toplanıyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
YSK Başkanı Seçim Belli Oldu

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.