Balıkesir Merhaba Gazetesi

Güleryüzlü hizmet için

Güleryüzlü hizmet için
01 Ekim 2014 - 0:08

Genel

01

 

Kırklareli’nden Balıkesir’e atanan Vali Mustafa Yaman dün Valilik binasında törenle karşılandı. Göreve başladı.

Balıkesir Valisi Mustafa Yaman dün göreve başladı.Saat 15.00’de Valilik bahçesinde karşılama töreni düzenlendi. Törene Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur,ilçe belediye başkanları, BAÜ Rektörü Mahir Alkan, kurum müdürleri ve STÖ temsilcileri katıldı.

Vali Yaman,törenin ardından makamında Büyükşehir Belediye Başkanı ve ilçe Belediye Başkanlarını ağırladı. Vali Yaman, ilk olarak basına yaptığı kısa konuşmasında Balıkesir’e hizmet etme imkanı bulduğum için mutluyum’ dedi.

Vali Mustafa Yaman “Balıkesir, bildiğiniz gibi tarih, kültür gibi doğal zenginliklere sahip olan bir şehrimiz. Ülkemizin nadir şehirlerinden biri olan Balıkesir’imiz de bugün itibarı ile göreve başladım.Tabi ki bu göreve hizmet yaparken de milletvekillerimiz ve başta büyükşehir belediye başkanımız olmak üzere yerel yöneticilerimizle ve üniversitemizle kamu kurumlarımızla ,borsa ve odalarımız, STÖ’ler ve siz basın mensupları ile beraber işbirliği içerisinde hizmet edeceğiz. Hizmet anlayışımız ve hizmet sürem içerisinde şeffaf, hesap verebilir hukuk ve insan haklarına, çevreye saygılı demokratikleşme ve özgürlüklerin önünü açıcı güler yüzlü hizmet anlayışım ve idareciliğim,yöneticiliğim olacak. Beni Balıkesir’de hizmet etme imkanını sunan başta Cumhurbaşkanımıza, Başbakan, İçişleri bakanımıza teşekkür ederim” dedi.HABER :SEMRA AMAN AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.