Balıkesir Merhaba Gazetesi

Gülseren Yaman’dan Havran ziyareti

Gülseren Yaman’dan Havran ziyareti
03 Haziran 2015 - 9:02

Genel

Balıkesir Valisi Mustafa Yaman’ın eşi Gönül Elçileri İl Koordinatörü Gülseren Yaman Havran’ı ziyaret etti.

Gülseren Yaman, Balıkesir protokolünün eşleri ile birlikte Havran’ı ziyaret etti. Gönül elçileri projesi kapsamında Havran’a gelen Yaman’ı, İlçe Kaymakamı Yasim Öztürk’ün eşi Selma Öztürk, Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy’un eşi Aliye Ersoy ve Havran İlçesindeki daire amirlerinin eşleri karşıladı.
Gülseren Yaman ve beraberindekiler ilk önce şehit ailesi ziyaretinde bulundular. Mehmet Karataş ile bir araya gelen heyet ailenin acısını derinden hissettiklerini belirtti. Buradaki ziyaretin ardından Havran’da yaşayan akile Aslan’ı ziyaret ederek ellerini öpen heyet, Akile teyzenin dertlerini ve isteklerini dinledi. Havran ziyaretinde heyet son olarak Kadriye Altıntaş’ı ziyaret etti. Ziyarette engelli vatandaşların sorunlarına değinen heyet, engelli bireylerin yanında olduklarını ve her zaman yardıma hazır olduklarını belirttiler.
Ziyaretlerin ardından Havran Kaymakamlığı ve Havran Belediye Başkanlığı tarafından ortaklaşa yürütülen Hanımeli Projesi kapsamında üretilen ürünler kursiyerler tarafından Gülseren Yaman ve beraberindeki heyete tanıtıldı. Öğle yemeğinin ardından Huzurevi ve Kocaseyit Anıt Mezar Ziyareti yapıldı. Yaman ve beraberindekilerin Havran ziyareti Hocazade Konağı’nın gezilmesi ile sona erdi. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.