Balıkesir Merhaba Gazetesi

GÜMÇED Başkanı Mutlu Güven Tazeledi

GÜMÇED Başkanı Mutlu Güven Tazeledi
29 Kasım 2021 - 11:04

GÜMÇED Başkanı Mutlu Güven Tazeledi

Balıkesir’in Bandırma İlçesinde, Güney Marmara Doğal ve Kültürel Çevreyi Koruma Derneği (GÜMÇED) Bandırma şubesinin üçüncü olağan genel kurulu yapıldı. Genel Kurulda Başkan Gültekin Mutlu yeniden göreve getirdiler.

Eski belediye binası nikah salonunda, Musa Aydın’ın divan başkanlığı, Can Emre ve Nermin Mutlu’nun yazmanlıklarında gerçekleşen genel kurulda çalışma raporunu derneğin başkanı Gültekin Mutlu okudu. Yönetim kurulu olarak üç yıllık çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgi veren Mutlu, konuşmasının sonunda, “Kimsenin kuşkusu olmasın ki, GÜMÇED olarak bundan sonra da çevre konusundaki duyarlılığımızı ve çalışmalarımızı ödünsüz sürdüreceğiz. Bunu unutmadan bize destek olun, güç verin. Eylem ve etkinliklerimize katılın” dedi.

Mutlu’nun konuşmasının ardından ardından yönetim ve denetim kurullarının seçimlerine geçtiler. Tek listenin katıldığı seçimde yönetim kurulu üyeliklerine Gültekin Mutlu, Ömer Küçükakça, Can Emre, Can Tekin ve Bahar Kızılkor getirildiler. Denetim kurulunda ise Kenan Gümüş, Mürteza Çağlayan ve ayrıca Asuman Sözer’e görev verdiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.