Balıkesir Merhaba Gazetesi

“Güney Marmara E-Ticaret Atölyesi” Başvuruları Başladı

“Güney Marmara E-Ticaret Atölyesi” Başvuruları Başladı
19 Ekim 2021 - 16:49

“Güney Marmara E-Ticaret Atölyesi” Başvuruları Başladı

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) 2021 yılında Balıkesir ve Çanakkale için E-Ticaret yöneticisi yetiştirmek amacıyla “Güney Marmara E-Ticaret Atölyesini” hayata geçiriyor.

GMKA; Balıkesir ve Çanakkale’de faaliyet gösteren, ürünlerinin satışını internet üzerinden gerçekleştirmek isteyen ve e-ticarete başlamayı hedefleyen firmaları, firmaların tanıtım ve pazarlama sorumluları ile iş geliştirme departmanı uzmanlarını, firmaların dış ticaret, e-ticaret departmanı yetkilileri ve sorumlularını, e-ticaret alanında işini büyütmek isteyen işletme sahiplerini ücretsiz olarak verilecek olan e-ticaret atölyesine bekliyor.

E-ticaret atölyesine katılabilmek için www.gmka.gov.tr ‘de yer alan başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmak gerekiyor. Katılım kontenjana tabi olduğu için tüm başvurular objektif değerlendirme setine göre incelenecek ve atölyeye katılmaya hak kazanan firmalar internet sitesi üzerinden duyurulacak.

E-Ticaret Atölyesine katılmak için başvuruların Balıkesir için; 25 Ekim 2021 Pazartesi 17:00 ve Çanakkale için; 3 Kasım 2021 Çarşamba 17:00 saatine kadar yapılması gerekiyor.

Atölyenin programı Balıkesir için 2-3-4-5-6 Kasım 2021 (1.Hafta)
11-12-13 Kasım 2021 (2. Hafta) olarak; Çanakkale için 16-17-18-19-20 Kasım 2021 (1. Hafta) 25-26-27 Kasım 2021 (2. Hafta) olarak düzenlenecek.

Alanında uzman eğitimciler tarafından atölye formatında toplam 8 gün / 48 saat olarak eğitim verilecek eğitimde e-ticarete giriş, e-ticaret yazılım altyapısı, e-ticaret entegrasyonları, müşteri ilişkileri, e-ihracat temel bilgiler ve pazar analizi, e-ihracatta lojistik, gümrükleme ve iade süreçleri, pazaryerlerinde satış, dijital pazarlama, uluslararası marka ve patent süreçleri, e-ticaret hukuku, e-ihracat devlet teşvikleri konuları ele alınacak, vaka çalışmaları ve uygulamalar gerçekleştirilecek.

Atölyeye (30 Balıkesir, 30 Çanakkale) olmak üzere 60 firma kabul edilecek ve her firmadan e-ticaret uzmanı olarak yetiştirilmek üzere görevlendireceği 1 kişilik katılım olacak. Eğitim yerleri ve saatleri kayıt yaptıranlara GMKA tarafından duyurulacak.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.