Gündemİlçe HaberleriSiyaset

Hakan Afşin Arıcan’ın Yarattığı Dalga Altıeylül’e Yenilik ve İlgi Getiren Projeler

İYİ Parti Altıeylül Belediye Başkan adayı Hakan Afşin Arıcan, dengeleri adeta altüst ediyor

Hakan Afşin Arıcan’ın Yarattığı Dalga Altıeylül’e Yenilik ve İlgi Getiren Projeler

İYİ Parti Altıeylül Belediye Başkan adayı Hakan Afşin Arıcan, dengeleri adeta altüst ediyor.

Adaylığı önceleri sürpriz olarak karşılanan Arıcan, ilgiyle takip edilen ve sessiz ama etkili bir dalga yaratan bir profil sergiliyor. Son günlerdeki etkileyici performansıyla seçmenlerin coşkuyla karşıladığı bir isim haline geldi.

Son günlerde Akçaköy ve Ayvacık mahallelerinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde Cuma namazını kılan Arıcan, vatandaşlarla samimi sohbetler gerçekleştirerek ilgiyle karşılandı. Akşam saatlerinde ise İmam Birgivi Camii’nde teravih namazını kıldıktan sonra Bahçelievler’deki kahvehane ve kafeleri ziyaret etti. Yanında bulunan kalabalık çalışma arkadaşlarıyla birlikte mahallelerde adeta coşkuyla karşılandı.

Hakan Afsin Aricanin Yarattigi Dalga Altieylule Yenilik Ve Ilgi Getiren Projeler

Her gün bir proje açıklaması geleneğini sürdüren Arıcan, kıraathanelerde yaptığı konuşmalarda dikkat çekici projelerini dile getirdi. Özellikle “Emekli Evi” projesiyle ilgi toplayan Arıcan, ileri yaşlardaki vatandaşların sosyal yaşamlarını zenginleştirecek ve yalnızlık duygusundan kurtaracak bir ortam oluşturmayı hedefliyor. Bu evlerde çay-kahve gibi temel ihtiyaçların uygun fiyatlarla sunulması ve ücretsiz yayınların bulunması gibi detaylarla emeklilere destek olmayı amaçlıyor. Bu projesiyle seçmenlerin ilgisini çeken Arıcan, halkın beklentilerine duyarlılığını bir kez daha ortaya koydu.

Putin, devlet başkanlığı seçiminde oyunu elektronik ortamda kullandı

Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu