Balıkesir Merhaba Gazetesi

HALİL DEMİR GÜVEN TAZELEDİ

HALİL DEMİR GÜVEN TAZELEDİ
08 Kasım 2014 - 0:15

Genel

Dursunbey 5’nci olağan kongresi gerçekleştirildi. 421 delegeden 385’inin oy kullandığı seçimlerde 380 geçerli 5 geçersiz oy geçersiz sayıldı.
Dursunbey AK Parti İlçe teşkilatının 5. Olağan kongresi M. Akif Ersoy Kültür Merkezinde gerçekleşti. Kongreye AK Parti İl Başkanı Mahmut Poyrazlı, Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, Balıkesir Milletvekili Cemal Öztaylan, Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, MHP İlçe başkanı Mustafa Temel ve yönetimi, Esnaf Odası başkanı Oğuz Çakırcalı, Esnaf Kredi Kefalet Kooperatif başkanı Osman Kolukısa çeşitli kurumlardan yetkililer ile AK Partililer katıldı.

Ak Parti Dursunbey İlçe Teşkilatının 5. Olağan Genel Kurul kongresi divan teşekkülünün oluşturulmasıyla başladı. Kongrede ilk konuşmayı yapan Ak Parti İlçe Başkanı Halil Demir, konuşmasına katılımcıları selamlayarak başladı. Demir” Sayın Başbakanımızın dediği gibi birlik ve beraberlik çok önemli. Benden Başbakanımızın sözlerine şunları ilave etmek istiyorum. Bir araya gelmek bir başlangıç. Beraberliği sürdürmek bir ilerleme. Beraber çalışmak ise gerçek başarıdır diyorum. Kongremizin hayırlı olmasını diliyor, hep birlikte yeni Türkiye hep birlikte yeni Balıkesir, Hep Birlikte yeni Dursunbey. Kongremize katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.Halil Demir’in ardından ise Dursunbey Belediye başkanı Ramazan Bahçavan söz aldı. Kısa bir konuşma yapan Başkan Bahçavan, “12 yıllık başarılar ile dolu iktidar döneminde bugüne kadar teşkilatlarımızda yer almış tüm kardeşlerimiz büyüklerimi kutluyorum. Yeni dönemde seçilecek arkadaşlarımıza da üstün başarılar diliyorum” dedi. 421 delegeden 385’inin oy kullandığı seçimlerde 380 geçerli 5 geçersiz oy geçersiz sayıldı.
Yeni yönetim şöyle oluştu;Halil Demir(Başkan), Ahmet Savran, Ali Bozkurt, Kemalettin Çetin, Hüseyin Kökten, Kemal Durbal, Adem Oral, Hüseyin Bulut, İbrahim Tuzcu, Fatma Kireç, Mehmet Özkıran, Ramazan Yalçınkaya, Hasan Hüseyin Ağaç, Feray Keskin, Hasan Albay, Yusuf Er, Bora Kamil Kaynak, Kamil Öztürk, İsmail Sevinç, Hasan İnan HABER:HAYATİ KARAKURT

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.