Balıkesir Merhaba Gazetesi

“Halkımızın Mutluluğu İçin Çalışıyoruz”

“Halkımızın Mutluluğu İçin Çalışıyoruz”
07 Eylül 2022 - 12:29

“Halkımızın Mutluluğu İçin Çalışıyoruz”

 

CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Cumhuriyet Halk Partisi’nin 99’uncu yıl dönümü olduğu için kutlama mesajı yayımladı.

 

‘’BAĞIMSIZ,LAİK, DEMOKRATİK…’’

CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, “Modern bir ülke kurma hayali ile hareket edilerek Cumhuriyetçilik, Halkçılık, Milliyetçilik, Laiklik Devletçilik ve Devrimcilik ilkeleri, partinin temel ilkeleri olmuştur. Türk Siyasi hayatında; Türkiye Cumhuriyeti’nin demokrasiye geçişi ve demokrasisinin güçlenmesinde en büyük katkıyı Cumhuriyet Halk Partisi yapmıştır.   Cumhuriyet Halk Partisi; Türkiye Cumhuriyeti’nin bağımsız, laik, demokratik, onurlu çağdaş bir devlet olarak var olması, güçlenmesi, halkımızın mutluluğu için çalışmıştır ve çalışmaya da devam edecektir’’dedi.

‘’99 7IL ÖNCE KAZANDIK, YİNE BAŞARACAĞIZ’’

Başkan Sarı ; ‘’Cumhuriyet devrimi ve kazanımlarının daha da geliştirilmesi ve ileriye taşınması için AKP iktidarının tüm yıkıcı hareketlerine karşı CHP dimdik ayaktadır. Milletimizin verdiği yetki çerçevesinde bu kazanımların daha da geliştirilmesi ve geleceğe taşınması yolunda mücadelesine devam etmektedir. Kurtuluşun ve kuruluşun günü kutlu olsun. Kadrolarımız var, inancımız tam. 99 yıl önce kazandık, yine başaracağız. Geleceğin teminatı CHP iyi ki var, bizler de iyi ki CHP’liyiz. Atamızın izindeyiz” şeklinde konuştu.

Haber:Yoldaş Kocaer

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.