Balıkesir Merhaba Gazetesi

HASAR VARSA 3S OTOMOTİV

HASAR VARSA 3S OTOMOTİV
05 Ocak 2015 - 0:07

Genel

3S Otomotiv oto kaporta, boya ve mekanik özel Bakım hizmeti ile Sanayi sitesi 1’nci kapı girişinde hizmet sunuyor.

İddialı olarak sektörde olan 3S otomotiv  küçük bir çizikten, komple boyanacak bir otomobile aynı üstün özeni göstererek İleri teknoloji boya servisi, son sistem Fırın Boya sistemlerini kullanıyor. İşletmeciliğini sigorta konusunda uzman Göksel Eroler ve sanayinin tanınan ismi Şükret Güven yürütüyor.

 ÇÖZÜM NOKTASI 3S

Göksel Eroler ve Şükret Güven ortaklığında devam eden 3S müşterilere tecrübe ve güven sunuyor. Araç bakımlarından kaporta mekanik özel servis ve boya işi ile Sanayide hizmet veren 3S Türkiye’de en çok kullanılan ve tercih edilen en iyi fırın malzemeleri ile yeni teknoloji ve sistemini işletmeye entegre ederek müşterilere hizmet veriyor. İşletme ortaklarından Göksel Eroler amacımız iyinin daha iyisi ‘daha iyi nasıl yaparız’ anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kendim 10 senedir sigorta işi ile uğraşıyorum. Ak Sigorta ve AKSA Sigorta acenteliği yapıyorum. Şükret arkadaşımla birlikte sanayide müşterilerimiz için çalışıyoruz. Araç servisi sigortacılığın sac ayaklarından biri. Sigortalı olan araç kaza yada araçla ilgili sorun varsa müşteri güvenle geliyor. Nede olsa servisi de var diyor’ dedi. İşimizi ciddiye aldık diyen Eroler, sigorta şirketi olupta servisi olan bir yer Balıkesir’de yok. Bayi ve servis haricinde. Sanayi, çarşıda esnaf olmaktan apayrı bir yer. Sanayi özel bir yer karşılıklı paylaşımların olduğu bir ürün elde yoksa şurada var diyerek komşusuna gönderdiği bir esnaflık var.

İDDİALIYIZ

Kendi işimizi daha iyi nasıl yaparız diyerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İyi yerlere geleceğimize inanıyorum. Küçük esnaf zamanımızda ayakta kalamıyor bunun için birliktelik önemli diyerek yola çıktık. Araçlar için ’Hasar varsa Biz Varız’ diyor ve işimizi yapıyoruz. Sigortacılıkta da her geçen gün ilerleme sağlanıyor. Geleceği olan meslekler bunlar. Müşteriye bir kâğıt parçası satıyoruz ve karşılığında aracını, kendini sigortalıyoruz. Bir hasar anında devreye biz giriyoruz. Kaza sonrasında  müşterinin yanında olmak ve olabilmek çok önemli Gerçek sigortacı kaza yaşanmışsa müşterinin ulaşabildiği ve yanında olduğu sigortacıdır. Müşteri güveni önemli bir husus. Verilen hizmet karşılıklı. Müşterilerimizi bugüne kadar hiç yarı yolda bırakmadık ve bu doğrultuda, güvende ilerliyoruz.

 USTALARIMIZ FARKINI GÖSTERİYOR

Kalite denince tecrübe konuşuyor ve ustalarımız kaporta ,boya işlerinde ustalıklarını gösteriyorlar .Kazalı araçlar sağlıklı bir şekilde teslim edilerek müşteriyi de memnun etmiş oluyorlar. Kaporta Servisimizde İster yeni ister eski olsun her arabanın ön yargısını kaportası belirler Ustalığı ve teknolojiyi aynı çatı altında buluşturduk ve 3S OTO Oto Servisimiz ileİ küçük bir çukurdan, komple hasarlı bir araca kadar her boyutta kaporta işçiliğini zamanında sunuyoruz. Bünyemizde çalışan ustalarımız, mesleki yeterlilik sertifikalarına sahip kişiler.

 GÖKSEL VE ŞÜKRET ORTAKLAR DİYOR Kİ;

Boya Servisi

3S Oto Servisi, küçük bir çizikten, komple boyanacak bir otomobile aynı üstün özeni gösterir. İleri teknoloji boya servisimiz son sistem Fırın Boya sistemlerini kullanmaktadır. Boya öncesi sterilizasyon ve kusursuz temizlik sağlanarak, vakum ortamda sağlanmaktadır. Boya aşmasına gelen otomobiller vakum ortamda boya uygulamasına tabi tutulur. Farklı boya katmanları, uygulanacak boya özellikleri göz önünde bulundurularak en uygun ısıl ortamda uygulanır. Bünyemizde çalışan ustalarımız, mesleki yeterlilik sertifikalarına sahip olurken aynı zamanda tekninolojik yenilikleri takip etme adına mesleki eğitimleri teşvik edilmektedir. Tüm bu kalite katmanlarından geçerek boyanan araçlar üstün bir kalite ve görünüme sahip olarak sahiplerine teslim edilir.

Mekanik Servisi

Ustalık ve İleri Teknoloji Bir arada Ustalığı ve teknolojiyi aynı çatı altında buluşturan 3S Oto Servisi, her markada otomobilin teknik mekanik alt yapısını en iyi şekilde onarım ve yedek parça hizmetini tek elden sunmaktadır. Bünyemizde çalışan ustalarımız, mesleki yeterlilik sertifikalarına sahip olurken aynı zamanda teknolojik yenilikleri takip etme adına mesleki eğitimleri teşvik edilmektedir.

HAZIRLAYAN : KAMİL AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.