Balıkesir Merhaba Gazetesi

Hasta ve yaşlılara protokol ziyareti

Hasta ve yaşlılara protokol ziyareti
21 Ocak 2015 - 0:04

Genel

Havran Devlet Hastanesi ve Şerife-Ali Soylu Huzurevi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Ersoy ve Kaymakam Öztürk, sorunları dinledi hediyeler verdi.

Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy’un göreve geldiğinden beri Havran Devlet Hastanesi ve Şerife-Ali Soylu Huzurevi’ne düzenli olarak yaptığı ziyaretlere İlçe Kaymakamı Yasin Öztürk ve Jandarma Komutanı Fatih Bekteş de katılarak hastaların ve yaşlıların her zaman yanında olduklarını gösterdiler.

Havran Devlet Hastanesi Başhekimi Cemal Seven ve Hastane Müdürü Mehmet Akif Kalaycı’yı ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundular. Protokol üyeleri, Havran Devlet Hastanesi’nde yatın hastaları, Şerife Ali Soylu Huzur evi sakinlerini ziyaret ederek sorunlarını dinlediler, onlara hediyeler verdiler.

Havran Kaymakamı Yasin Öztürk ve Belediye Başkanı Emin Ersoy, “Yaşlılarımız burada çok iyi bakılıyor, onlara burada kendi evlerindeki yaşam koşullarını sunmaya çalışıyoruz. Yaşlılarımız Huzurevi personelinden son derece memnun. Bugün öğle yemeğimizi yaşlılarımızla birlikte yedik, Allah hepsine sağlık, sıhhat versin. Bundan sonraki yaşantılarında kendilerine mutlu ve huzurlu yıllar geçirmelerini temenni ederim” dediler.

HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.