Balıkesir Merhaba Gazetesi

HAYATA DAİR HERŞEY

HAYATA DAİR HERŞEY
31 Mart 2015 - 0:10

Genel

Talep varsa haber var
Haber varsa halk var
Halk varsa, şehirde halkın yaşamından ve halka dair her şey var.
Ege Türk TV Gazetecilikte deneyimli isimleri bünyesine kazandırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz Hafta Fuat Kozluk’u transfer eden TV, Balıkesir bölgesinden de güçlü ve marka bir ismi bünyesine kazandırdı.
MERHABA ’ya konuşan duayen gazeteci Emin Buldan ‘Balıkesir İl temsilciliğini yürüteceğim. İlk aşamada haftada bir hayata, yaşama ve insana dair haftalık programlarla ekranda olacağım. Ege Türk TV, İstanbul, İzmir ve Körfezde stüdyoları olan ve Ulusal Basında Ses getiren bir televizyon. En son Fuat Kozluk geçen hafta transfer edildi.’dedi.
İLK START CANLI YAYINLA VERİLDİ
Buldan konuşmasında Şubat ayında Kepsut Tarım Fuarı ve Karesi Deve Güreşleri’nin canlı olarak Ege Türk TV Ekranlarında yayınlandığını belirterek Balıkesir’deki programlara start verildiğini söyledi. Biz Startlarımızı verdik. İleriki aşamalarda halkın içinden halka özel ve dolu dolu programlarla fark yaratacağız’ dedi.
Buldan, Ege Türk TV Kanalı ile ilgili olarak ’Haber ağımızı saat 19.00’de her gün haberler var. İzmir, İstanbul ve Balıkesir olarak ve özellikle Balıkesir’in haberlerini arttırmayı düşünüyoruz.’ dedi.
DENEYİMLİ BİR EKİPLE
Balıkesir İl Temsilcisi Emin Buldan ‘İlk aşamada haftada bir hayata, yaşama ve insana dair haftalık programlarla ekran karşısında olacağız. İstanbul,  İzmir ve Körfezde stüdyoları olan Ulusal Basında Ses getiren bir TV. İzmir, İstanbul ve Balıkesir bölgesi ve özellikle Balıkesir’in haberlerini arttırmayı düşünüyoruz. Balıkesir ölü toprağını üzerinden atacak.’
OBJEKTİF, TARAFSIZ VE SÜRATLİ HER KONU VE KESİMDEN HABERLERİ EKRANA YANSITMAYA ÇALIŞACAĞIZ. NİSAN AYINDA NETLEŞECEK SÜRPRİZ PROGRAMLARA YELKEN AÇILMIŞ OLACAK.
SÜRPRİZ PROGRAMLARIN İÇİNDE YER ALACAK OLAN SEMRA AMAN AKYÜREK VE EMİN BULDAN BALIKESİR’DE TELEVİZYONCULUK ADINA ÖNEMLİ VE İLKLERİ YAŞATACAK HABERLERİ VE BALIKESİR’İN NABZINI TUTACAK PROGRAMLARI İLE EKRANLARIN VE İZLEYİCİLERİN VAZGEÇİLMEZİ OLACAK.
Balıkesir’in uyduda olan iki televizyonu var. Ege Türk’ü tercih etme nedenim tarafsız ve objektif olmasıdır. Televizyon sahip ve yetkilileri de bana güvendiler. Kadrolaşmamızı kısa sürede tamamlamış olacağız. Profesyonel insanlarla çalışarak tecrübe ve eğitime önem vereceğiz. Özerk bir alan bırakacağız. Balıkesir ve bölgeye nasıl hizmet edebiliriz anlayışından hareketle turizm, eğitim, sağlık ve şehir yapılaşmasına nasıl katkıda bulunabilir ve Balıkesir kendisini ekranda nasıl görür bunlarla ilgili projelerle birlikte hayat vereceğimiz ekranlara taşıyacağımız farklı sıradışı programlarımız zaman içinde oluşmuş  olacak ve izleyici ile buluşacak. HABER:KAMİL AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.