Balıkesir Merhaba Gazetesi

Hedef: Yatırımcı Dostu Balıkesir

Hedef: Yatırımcı Dostu Balıkesir
28 Şubat 2015 - 0:10

Genel

Yatırımcıların güven duyduğu, imkanların yatırıma dönüştürüldüğü, yatırımcı dostu bir şehir için varım diyen Sabri Uğur yapılması gereken çok şey var dedi.
7 Haziran 2015 Milletvekilliği Genel Seçimlerinde AK Parti’den Balıkesir Milletvekilliği aday adaylığını açıklayan Sabri Uğur  körfez ilçeleri ve Dursunbey’i ziyaret Etti. Uğur, partililerle bir araya gelerek Balıkesir’in gelecek vizyonunu paylaştı, destek istedi.
“Yatırımcı Dostu Şehir”
Balıkesir’in gelişmesi, kalkınması ve 2023 vizyonuna en güçlü desteği vermesi için sanayileşmesini en üst seviyeye çıkarması gerektiğinin altını çizen Sabri Uğur, Balıkesir için hedefi gösterdi: “Yatırımcının korkmayacağı, güven duyacağı, imkanlarıyla en uygun maliyetle yatırım yapacağı, lojistik imkanları üst seviyede, yatırımcısını her türlü sıkıntıdan koruyan ve sahip çıkan, onu kurda kuşa yem etmeyen kısacası Yatırımcı Dostu Bir Balıkesir, bizim önümüzde duran en net hedefimizdir” dedi.
Teşkilatların Sabri Abisi
Her teşkilat ziyaretinde büyük ilgi ve saygıyla karşılaşan Sabri Uğur, teşkilatlar arasında adaylığı en çok heyecan uyandıran aday görüntüsü veriyor. 2004-2009 yıllarında Balıkesir’de Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde Balıkesir’de büyük bir değişime imza atan Uğur, ziyaret ettiği ilçelerde hem ciddi bir ilgiyle hem de takdirle karşılanıyor. Gittiği her ilçede Belediyecilik ve sonrasında geliştirdiği ilişkilerle herkese yardımcı olmaya çalışan ve bu yüzden büyük bir saygıyla karşılanan Uğur, gerek Belediyelerin gerekse ilçe teşkilatlarının “Sabri Abi”si olarak görülüyor.HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.