Balıkesir Merhaba Gazetesi

‘Her evde bir tencere kaynasın’

‘Her evde bir tencere kaynasın’
03 Haziran 2015 - 8:46

Genel

Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Milletvekili Adayı Ahmet Akın, Balıkesir Merkez Küçük Sanayi Sitesi’nde esnafı ziyaret etti, , sıkıntılarını ve dertlerini dinledi.

Akın, sanayi esnafının içerisinde bulunduğu sıkıntıların farkında olduklarını belirterek, “7 Haziran sabahı sandık başında vicdanınızla başbaşasınız. Oy kullanırken şu çektiğiniz sıkıntılar gelsin aklınıza” diye konuştu. Akın, esnafa partisinin sorunlarına ilişkin çözüm önerilerini ve projelerini de anlattı.

Buradan Edremit’e geçen Akın, burada vatandaşlara seslenerek  “11 milyon emekli vatandaşımız var bu ülkede. Emeklilerin haklarını CHP’den başka savunan bir parti var mı? Hepimizin emeklilere vefa borcu var” diyerek, kredi kartı ve tüketici kredisi borçları nedeniyle yaşanan sıkıntılara değindi.

Sosyal yardımların CHP iktidarında da devam edeceğini vurgulayan Akın, “Ancak biz kimseyi rencide etmeyeceğiz. Kimsenin onurunu, gururunu incitmeyeceğiz. 17 milyon yoksul var bu ülkede. Biz her evde bir tencere kaynasın istiyoruz” şeklinde konuştu. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.