Balıkesir Merhaba Gazetesi

‘Her partiye aynı mesafedeyiz’

‘Her partiye aynı mesafedeyiz’
03 Haziran 2015 - 8:49

Genel

Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği (BASİAD), 7 Haziran’da yapılacak olan seçim öncesinde çeşitli partilerin milletvekili adayları ve temsilcileri tarafından ziyaret edildi. BASİAD Başkanı Abdullah Beki, seçim öncesinde açıklama yaparak seçimlerin bir şölen havası içinde, barış ve kardeşlik ortamında gerçekleşmesi temennisinde bulundu.

Ak Parti, Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir Milletvekili adayları ve temsilcileri tarafından ziyaret edilen BASİAD Başkanı Abdullah Beki, “Demokratik bir ortamda gerçekleşecek yarışın sonucunun önce ülkemize ve Balıkesir’e, Milletimize hayırlı olmasını diliyoruz.  Balıkesir’i Milletvekili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisinde temsil edecek adaylara şimdiden başarılar diliyoruz” dedi.

Abdullah Bekki seçimlere az bir süre kaldığını ifade ederek, “BASİAD olarak bizleri ziyaret eden siyasi partilerin milletvekili adaylarını dinliyoruz. Projelerini önemsiyoruz. Biz her siyasi partiye aynı mesafedeyiz. Milletvekilliği adaylık sürecinde tüm adaylarımıza başarılar diliyoruz” dedi.

Bekki, “7 Haziran seçimlerinin ülkemizin birliğine, huzuruna ve mutluluğuna katkı yapmasını temenni ederiz” diye konuştu. HABER MERKEZİ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.