Balıkesir Merhaba Gazetesi

Her şey eğitim için

Her şey eğitim için
25 Aralık 2014 - 0:10

Genel

Edremit’te hayırsever Fernur Sözen tarafından yaptırılan okulun bahçe düzenlemesi de İlçe milli Eğitimi Müdürlüğü ve Edremit Belediyesi işbirliğinde düzenleniyor.

Edremit Belediyesi ile Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yapılan protokol ile okul bahçeleri Edremit Belediyesi tarafından düzenleniyor. Edremit’te hayırsever Fernur Sözen tarafından yeni yaptırılan Hamiyyet-Ferudun Sözen Özel Eğitim Uygulama Merkezi’nin tüm bahçe düzenlemeleri  de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  koordinasyonunda Edremit Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılıyor. Özel Eğitim Merkezi, bahçe duvarları, parke döşeme ve bahçe düzenlemeleri belediye ekipleri tarafından yapılıyor.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka belidiye olarak yaptıkları hizmetle ilgili olarak  “İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile yaptığımız protokol ile ilçemizde ki okullarımıza destek olmaya çalışıyoruz. Çağdaş ve marka kent haline getirmeyi hedeflediğimiz güzel Edremit’imizde yavrularımızın geleceğine ışık tutan eğitim kurumlarımıza belediye olarak katkı sağlamayı çok önemsiyoruz. Eğitim kurumlarını desteğimiz devam edecek” diye konuştu. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.