Balıkesir Merhaba Gazetesi

HER YERDE SEVGİ

HER YERDE SEVGİ
10 Şubat 2015 - 0:10

Genel

İçişleri Bakanlığı, Dernekler Dairesi Başkanlığınca kabul edilerek imza altına alınan Unutulmayan Yerler projesi ile halk bilinçlendiriliyor ve bilgi sahibi oluyor. Yaklaşık 40 mahallede uygulanacak projenin çalışmalarına hız verildi. Sevgi Hastanesi İlkyardım Eğitim Merkezi’nin de proje ortaklığındaki çalışma için Opr. Dr. Refik Özbal ‘yapılan projeler arasındaki en anlamlı proje’ dedi.

Proje ile ilkyardım eğitimleri için mahallelilerin ayağına gidiliyor ve gerekli ilk müdahale yöntemleri birebir uygulamalar ile anlatılıyor. Proje ile aynı zamanda kültürel değerlerimiz yaşatılarak mahalleli ile sohbetler yapılıyor.

YENİ YATIRIMLARA VE İSTİHDAMA HAZIRLIK

Yeni bir yatırım aynı zamanda yeni bir istihdam yaratma anlamına geliyor. Sevgi ile büyüyen Sevgi hastanesi Bandırma’da yapacağı hastane ile hastalara yeni bir sağlık merkezi ve yeni bir umut kapısı olacak.

Kısa süre önce Sağlık alanında bir adım daha atarak Özel Şifa Hastanesini bünyesine kazandıran Sevgi şimdide Bandırmada yapacağı hastanenin hazırlıklarını yapıyor. Bandırma`da büyük bir arsa alarak büyük bir Sevgi Hastanesi`ni daha kurmak için proje çalışmalarına başlandığını belirten Operatör Doktor Refik Özbal ,Balıkesir`in şifa hastanesini satın altıklarını, içindeki düzenlemeleri yaptıktan sonra Sevgi Hastanesi adıyla Balıkesirlilere şifa dağıtmaya başlayacaklarını söyledi. Özbal “Sağlık alanında `Sevgi` markasıyla teknolojinin en son medikal cihazlarıyla donatılmış hastanelerimizde halkımıza kaliteli hizmet sunacağız. Bizim şifamız sevgiyle başlar” dedi. Bandırma`ya Sevgi Hastanesi`ni kurmak için Zonguldak`taki iki şifa polikliniğini satın alıp hastane kurma projesini başlattıklarını ifade eden Özbal “İşimiz Balıkesir`de kazandığımızı yine Balıkesir`de yatırım yapmaktır. SEMRA AMAN AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.