Notice: Trying to get property 'display_name' of non-object in /home/merhaba/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/generators/schema/article.php on line 52

Balıkesir Merhaba Gazetesi

Heyecan kalmadı…

Heyecan kalmadı…
02 Aralık 2014 - 0:01

Genel

Her hafta aynı senaryoyu yaşamak, ligde averaj takımı olmak kadar kötü bir durum olamaz herhalde..

Bu hafta sonu oynayacağımız Fenerbahçe maçını düşünmek bile istemiyorum.

Kayseri Erciyes müsabakasında daha maçın başında yediğimiz iki gol bizi oyundan düşürmeye yetti.  Alanzinho ve vargas ın yedek olduğu dakikalarda orta sahayı kimin organize ettiğini göremedim. Anlayamadım. Kadro  Savunma ağırlıklı desem yanlış, hücum ağırlıklı desem yanlış.  Peki bu kadro ile Bu taktik anlayışı ile Fenerbahçe karşısında neler yaparız bunu bekleyip göreceğiz.

 

Balıkesirspor ismi ile siyasetin yanyana olmasının dezavantajlarını yaşıyoruz. Bu bir bayrak yarışıdır, kaybeden olursa burada  siyasi partiler değil Malesef Balıkesirspor oluyor.

Bu işin kazananı olmaz. Kazanan olsaydı aynı parti belediyede devam ediyor olurdu.  Balıkesirspor için her daim söylediğimiz bütün şehrin ortak paydası olan takımımız siyasetten arınmalıdır.  Şu anda yaşadığımız atmosferde görüyoruz ki başarısız durumda bile başarısız diyemiyorlar.

Balıkesirspor kimsenin oyuncağı olmamalı, koskoca şehrin takımı 39 yıl sonra yer aldığı süper lig arenasında daha lig başlar başlamaz Son sıralara demir atmamız kimin hoşuna gider?

 

Yönetim anlayışı olarak kulüp başkanını eleştiriyor olmam belli kişileri rahatsız ediyor.  Yazdıklarım ile  başkanın üyesi olduğu partiyi ve kişilik haklarını değil  yönetim şeklini eleştiriyorum bunu hala idrak edemeyen insanlar var. kulübe üye her partiye mensup insanlar var,  olmalıdır da.  Ama kulüp çatısı altında siyaseti değil Balıkesirspor konuşmalıyız. Malesef ki elma ile armutu ayıramayan kişilere gülüp geçiyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.