Balıkesir Merhaba Gazetesi

HIZIRELİ KALPLERE DOKUNACAK

HIZIRELİ KALPLERE DOKUNACAK
95
13 Şubat 2020 - 16:23

Balıkesir’de kurulan HIZIRELİ Sosyal Yardımlaşma Derneği, önceki gün Toygar Mahallesi 241. Sokakta açtığı gıda bankasının açılışını yaptı. Açılışa, AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan ve Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’da katıldı.


Ahmet Hakan Guzey’in başkanı olduğu dernek, hem çalışma ofisi, hem de ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaz üzere bağışla tedarik edilen gıda malzemelerinin bulunduğu merkezi açarak ihtiyaç sahiplerine buradan yardımcı olmayı hedefliyor.

SADECE GIDA OLMAYACAK

Dernek Başkanı Guzey, Balıkesir’de kurdukları bu dernek ile hem ulusal hem de uluslararası yardımı da hedeflediklerini belirterek Şu an gıda bankası ile başladıkları sosyal yardım hedeflerini ilerleyen süreçte genişleteceklerini ifade etti. Guzey “biz bu dernek olarak hiçbir ayrım gözetmeksizin ihtiyaç sahiplerine sosyal yardım sağlayacağız. Bu gün gıda ile başladık en kısa sürede giysi, Fatura desteği, evlilik yardımı ve hayvan hakları konusunda da ihtiyaç duyulan konularda gerekli yardımları sağlayacağız” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.