Balıkesir Merhaba Gazetesi

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatli Okulları Bir Bir Dolaşıyor

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatli Okulları Bir Bir Dolaşıyor
23 Eylül 2021 - 14:19

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatli Okulları Bir Bir Dolaşıyor

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ve Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Günnü okul ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne kısa süre önce atanan İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, okul ziyaretlerine başladı. Eğitim ve öğretim yılının kusursuz geçmesi için ivedilikle çalıştıklarını ve çalışacaklarını belirten Müdür Tatlı beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Günnü ile okul ziyaretlerine katıldılar.

Yüz yüze eğitime başlayan öğrencilerin heyecanına ortak olan İl Milli Eğitim Müdürü, öğretmen ve öğrencilerle pandemi sürecinde dikkat edilmesi gereken hususları paylaştı.Ziyaret İmamhatip Ortaokuluna yaptılar. İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Günnü öğretmen ve ayrıca öğrencilere başarı dileklerinde bulundular. Balıkesir İmam Hatip Ortaokulu’nda öğretmenlerin veli ve öğrencileriyle kurduğu diyalogtan memnuniyet duyduğunu ve öğretmenleri her zaman yanında olacağını belirten Müdür ALİ Tatlı’ya Balıkesir İmam Hatip Ortaokulu idarecileride teşekkür ettiler. Nursima Akyürek’in Haberi

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.