Balıkesir Merhaba Gazetesi

İL PROTOKOLÜ EDREMİT ESNAFINI ZİYARET ETTİ

İL PROTOKOLÜ EDREMİT ESNAFINI ZİYARET ETTİ
11 Eylül 2020 - 18:44

İL PROTOKOLÜ EDREMİT ESNAFINI ZİYARET ETTİ

 

Açılış programına katılmak üzere Edremit’e gelen Vali Hasan Şıldak, AK Parti Milletvekili Mustafa Canbey ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz; Kaymakam Turgay Ünsal, Belediye Yetkilileri ve AK Parti Edremit İlçe Başkanı Ekrem Umutlu’nun öncülüğünde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

 

İl protokolü, Gazicelal Mahallesi’ndeki esnaf dükkanlarını ziyaret etti. Kaymakam Ünsal, belediye başkan yardımcıları ve AK Parti Edremit İlçe Başkanı Umutlu’nun önderliğinde işyerlerine giren Vali Şıldak, Milletvekili Canbey ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, pandemi kurallarına gösterilen hassasiyeti denetledi ve işletme sahipleri ile çalışanlarla sohbet etti. İşyerleri girişlerinde ateş ölçer cihazlar ve dezenfekte ürünleriyle karşılanan il protokolü, esnafa teşekkür edip hayırlı işler diledi.

 

Maske ve Sosyal Mesafe Vurgusu

Mahalledeki bir kıraathanede dinlenen protokol mensuplarına, AK Parti İlçe Başkanı Umutlu detaylı bilgiler aktardı.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren başkan Umutlu, “İl protokolümüzü ilçemizde misafir ettik. İlçemizde pandemi kurallarına yüksek ölçüde hassasiyet gösteriliyor. Güvenlik güçlerimiz gerekli denetim ve önlemlerini alıyor. Halkımızı da önlemler konusunda sürekli bilinçlendirmekteyiz. Başta Kaymakamlığımız olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlarımıza hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Vaka sayılarının azalmasını temenni etmekteyiz. İlçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızı maske ve sosyal mesafe kurallarına daha fazla dikkat etmeleri konusunda bir kez daha uyarmak istiyoruz. Esnafımız da yapılan bu ziyaretlerden memnun oldu” dedi.

Mahalle esnafı da, yapılan protokol ziyareti ve pandemi denetimlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek protokol mensuplarına teşekkür edip ikramlarda bulundu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.