Balıkesir Merhaba Gazetesi

İLÇE MÜFTÜLERİ TOPLANTISI BİGADİÇ’TE YAPILDI

İLÇE MÜFTÜLERİ TOPLANTISI BİGADİÇ’TE YAPILDI
14 Kasım 2014 - 0:14

Genel

Bigadiç Müftülüğü 20 İlçe Müftüsünün Kasım Ayı Toplantısına Ev Sahipliği Yaptı.

Balıkesir İl Müftülüğü İlçe Müftüleri Toplantısı Bigadiç İlçe Müftülüğünde gerçekleştirildi.

Balıkesir İl Müftüsü Turgut Açari’nin başkanlığında gerçekleştirilen ve Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk ilçe müftülerinin katıldığı ve her ay mutad olarak bir ilçede icra edilen toplantı Bigadiç İlçe Müftülüğünde gerçekleştirildi.

Bigadiç İlçe Müftülüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda, başta ekim ayında kutlanan “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” etkinliklerinin değerlendirilmesi olmak üzere Başkanlığın talimatları, Cami Dersleri, Hizmet İçi Eğitim Planlamaları, Cami Hizmetleri, Sabah Namazı Uygulamaları gibi hususlar görüşülerek, vatandaşlara verimli ve sağlıklı din hizmetinin sunulmasına gayret edilmesi ve bu yöndeki çabaların sürdürülmesi temenni edildi.

Toplantının sonunda Balıkesir İl Müftüsü Turgut Açari ve Bigadiç İlçe Müftüsü Mehmet Uçmuş toplantıya katılan ilçe müftülerine teşekkür etti.

Bigadiç Müftüsü Mehmet Üçmuş’un ev sahipliğini yaptığı toplantının ardından Bigadiç Kaymakamı Barış Aktan, İl ve İlçe müftülerine Bigadiç Müftülüğü toplantı salonunda öğle yemeği verildi. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.