Balıkesir Merhaba Gazetesi

İLK KARNE HEYECANI

İLK KARNE HEYECANI
26 Ocak 2015 - 0:05

Genel

Karnelerini alan minikler 2 hafta sürecek olan yarıyıl tatiline girdiler. Mehmet Şeref Eğinlioğlu Ortaokulu’nda okuyan Anasınıfı öğrencileri ise ilk kez karne almanın sevincini yaşadılar. Miniklerin heyecanları renkli görüntülere sahne oldu. Birlikte şarkılar söyleyip, oyunlar oynayan öğrenciler karnelerini ve hediyelerini öğretmenlerinin elinden aldılar.

AZRA: İlk defa karne alıyorum. Çok mutluyum. Tatilde öğretmenimizin verdiği boyamaları yapıp oyunlar oynamayı düşünüyorum.

ECRİN: Karne aldığım için çok heyecanlıyım. Tatilde de oyun oynamak, gezmeye gitmek istiyorum.

EGEMEN: Karnemi aldım. Tatil başladı. Öğretmenimi, arkadaşlarımı tatilde göremeyeceğim. Ama olsun yine okul başlayınca birlikte olacağız. Çok mutluyum.

GÖKÇEN: Karnemi aldığım için mutluyum. Tatil içinde seviniyorum. Ailemle güzel vakit geçireceğim için de seviniyorum.

DEVA: Öğretmeni ve arkadaşlarımı özleyeceğim. 2 hafta tatil olduğu için mutluyum. Sonra yine okulumuza devam edeceğiz. Bütün arkadaşlarıma iyi tatiller.

HÜSEYİN: Öğretmenimiz bize çok güzel karneler hazırlamış. Kızlara pembe erkeklere de mavi. Birde kelebekli kalemlerimiz var. Birde hediye almış. Çok mutluyum. Tatilde arkadaşlarımla oyun oynayıp öğretmenimin verdiği ödevleri yaparım.

DENİZ: Ben tatilde oyun oynayıp gezmeyi düşünüyorum. Öğretmenimin aldığı oyuncakla oynayıp, derslerimi yaparım. Karne aldığım için çok mutluyum.

METEHAN: Herkes karnesini aldı. Bende aldım çok heyecanlandım. Arkadaşlarımla birlikte güzel oyunlar oynayarak, derslerimi yaparak tatilimi geçirip tekrar okula başlamak istiyorum.

ARDA: Öğretmenimiz bize karne hediyesi almış. Çok teşekkür ederiz. Karnemi aldığım, tatile çıktığımız için çok mutluyum.

AYAZ: Okulumuz tatil olduğu için çok mutluyum. Öğretmenimi ve arkadaşlarımı özleyeceğim. Birde bir sürü ödevim var. Onları yapacağım. Bol bol oyun oynarım Orçunla.

MEHMET EREN: Okul tatile girdiği için biraz seviniyorum biraz da üzülüyorum. Çünkü arkadaşlarımı ve öğretmenimi özleyeceğim. Karnemi aldığım için de mutluyum.

ECRİN: Öğretmenimi çok seviyorum. Bizim için çok güzel hediyeler ve karne hazırlamış. Çok heyecanlandım. Herkesi çok seviyorum.

ZEYNEP: Tatilde oyun oynayıp, derslerimi yapıp, büyüklerimi ziyaret edeceğim. Ama tatil hemen bitsin. Çünkü okulumu, öğretmenimi, arkadaşlarımı çok seviyorum.

DURU: Sınıfta çok eğleniyoruz. Yeni şeyler öğreniyoruz. Karnemizi de aldık. 15 tatilde oyun oynayıp, ödevlerimi yapacağım. Herkese iyi tatiller.

DERİN: Bende çok heyecanlıyım. İlk kez karne alacağım için. Arkadaşlarımı ve öğretmenimi özleyeceğim ama yine geleceğiz ve devam edeceğiz okulumuza.

KEREM: Bende tatilde oyunlar oynayıp öğretmenimin verdiği ödevleri yapacağım. Karnemi aldığım için de çok heyecanlandım.

MELİKE: Öğretmenimiz bizim için çok güzel hediyeler almış. Kelebek kalemler yapmış. Teşekkür ederiz. Öğretmenimizi ve arkadaşlarımı çok seviyorum. Karnemi de aldığım için çok mutluyum. Herkese iyi tatiller.

HAZIRLAYAN: FATMA KARA

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.