SiyasetTürkiye Gündemi

İmamoğlu’ndan Kılıçdaroğlu Açıklaması

İmamoğlu'ndan Kılıçdaroğlu Açıklaması: Bayramlaştık, Farklı Şekilde Basına Yansımasını Hayretle İzliyorum

İmamoğlu’ndan Kılıçdaroğlu Açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) eski genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun ismi gündemde kalmaya devam ediyor. CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in, değişim sürecini Ekrem İmamoğlu’nun başlattığını söylemesinin ardından, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kılıçdaroğlu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Esenler’deki Prof. Dr. Adem Baştürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Metro İstanbul Bröve Töreni” sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan İmamoğlu, “Kurban Bayramı’nda, önceki dönem genel başkanımız Kılıçdaroğlu’nu arayarak bayramlaştım. Bunun basında farklı şekillerde yansıtılmasını hayretle izliyorum,” dedi. İmamoğlu, Kılıçdaroğlu ile dostane bir ilişki içinde olduklarını vurgulayarak, Ankara ziyaretlerinde bir araya gelme planlarının olduğunu belirtti.

“Azmanbüs” Tepkilerine İmamoğlu’ndan Yanıt: Adalar Halkının Duyarlılığını Anlıyorum

Adalar’da yeni minibüslerin kullanıma girmesi üzerine gelen tepkilere de değinen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Adalar’da toplu taşımanın önemine dikkat çekti. “Adalar’da faytonları kaldırdıktan sonra toplu taşıma sağlama mecburiyetimiz var. Adalar halkının tepkilerini duyuyor ve anlıyorum,” dedi. İmamoğlu, yeni minibüslerin Adalar’daki ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli olduğunu belirterek, bu konuda halkla uyumlu bir süreç yürütmeye çalıştıklarını ifade etti.

AA

Çömez’den Çok Konuşulacak Sinan Ateş Açıklaması

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Balıkesir merkezde bulunan eski ordu evi yaklaşık 1 yıl önce yapilan bir protokolle yeni bir ordu evi yapma karsiliginda Balıkesir B.Şehir belediyesine devredildi. Yeni ordu evinin inşaatı süresince ( ON HAN HOTEL) geçici süreliğine ordu evi statüsünde hizmete alındı. Ancak 5 fikstürlük ana yemek dışında yemek yok. Berber kuaför yok……. 15 gündür asansörü bozuk. 15 günlük asansörlerin çalışmamasının izahı mümkün değil. Ördü evini kullananlar çoğunlukla 60 yaş ve üzeri emekli asker ve aileleri. Bu insanlara 100 basamaklı merdiven tırmandırmak hiç hoş bir durum değil. Ortada zirve yapmış bir zaafiyet var. Bu zafiyetin acilen giderilmesini muhataplarından bekliyoruz. Dedi E. Jandarma Kd Bç Tuncay Dursun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu