Balıkesir Merhaba Gazetesi

İnşaat Mühendisleri Odası Mesleğe Katkı Sunanlara Plaket Takdim Etti

İnşaat Mühendisleri Odası Mesleğe Katkı Sunanlara Plaket Takdim Etti
24 Ocak 2022 - 12:24

İnşaat Mühendisleri Odası Mesleğe Katkı Sunanlara Plaket Takdim Etti

Balıkesir İnşaat Mühendisleri Odası odaya kayıtlı meslektaşlarını plaket töreniyle ödüllendirdi. Meslekte 25.,40.,50. ve 60’ıncı yılını dolduranlara belge ve plaket sunuldu.

İnşaat Mühendisleri Oda Başkanı Gürkan Özcan meslektaşlarına teşekkür ederek başarılar diledi. İnşaat Mühendisleri Odası’nın töreni geçtiğimiz Pazar günü Esas On AVM içerisinde yer alan Hayal Kahvesinde yapılan kahvaltılı toplantıda gerçekleşti. Programa Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan ve Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’da katıldı.

İnşaat Mühendisleri Oda Başkanı Gürkan Özcan, “Odamızın 25.,40.,50. ve 60. Yıl Belge ve plaket törenimizi geniş bir katılımla Hayal Kahvesinde gerçekleştirdik. Karesi Belediye Başkanı Sayın Dinçer ORKAN ve Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Hasan AVCI ‘nın katılımıyla  meslektaşlarımıza mesleklerine verdikleri katkılardan ötürü belge plaketleri sunuldu. Kahvaltı etkinliğimize katılımından dolayı Karesi Belediye Başkanı Sayın Dinçer ORKAN’a,  Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Hasan AVCI ‘ya ,üyelerimize ve misafirlerimize teşekkür ederiz.”dedi. Nursima Akyürek

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.