Balıkesir Merhaba Gazetesi

İNŞAAT MÜHENDİSLERİNDEN GELENEKSEL GECE

İNŞAAT MÜHENDİSLERİNDEN GELENEKSEL GECE
02 Mart 2015 - 0:05

Genel

İnşaat Mühendisleri Odasının her yıl geleneksel olarak düzenlediği gece ve plaket töreni yapıldı. Törende meslekte 25 ve 40’ncı yılını dolduran mühendislere plaket verildi.

Geceye Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Başkan Yardımcıları ve bazı Daire başkanları ile ilçe ve il merkezinden mühendisler katıldı.

İnşaat Mühendisleri Oda Başkanı Burak Sezginsoy’un açılış konuşmasını yaptığı programda meslekte 25’nci ve 40’ncı yılını dolduran Mühendislere plaket verildi. Gecede 25 yıllık plaket alan Sedat Özkan, İbrahim Güler, Gülsüm Genç, Rafet Çetinel, Sibel Açıl, Gülay Başgu, Mehmet Doğan, Şule Şahanve 40’ncı yılını dolduran Rıdvan Akyazı, Akif Yılmazkul, Erol Demir, Arif Kuttaş, Metin Özkan protokolden plaketlerini alırken son olarak Odanın il Başkanı Samettin Eşim’e plaketini Yeni Başkan Burak Sezginsoy verdi. Başan Sezginsoy, Geceye katkı sunan Ertuğrul Demir, Seran Çalışkan ve Çağatay Kömürcüye teşekkür etti. Plaket töreni sonrası sahne alan Ayhan Sevengül şarkıları ile mühendisler gece boyunca eğlendiler. KAMİL AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.