Balıkesir Merhaba Gazetesi

İNSAN SEVDİĞİNİ HİÇ ÜZER Mİ?

İNSAN SEVDİĞİNİ HİÇ ÜZER Mİ?
03 Şubat 2015 - 0:02

Genel

Tiyatro çocuklara ulaşmanın en önemli yollarından biri. Önemli olan oyun seçimi. Çocukların içten kahkahaları, sevinçleri, alkışları… Çocuklarımızın gelişmesinde tiyatro çok önemli. Hayat yolunda emin adımlarla ilerlemesini sağlamak içinde önemli. Karesi Belediyesi’nin yarıyıl tatilindeki çocuklar için düzenledikleri programlar yoğun ilgi gördü. Bunlar biri de PEPEE idi. Pepee ve Şila’yı izlemeye gelen minikler çok eğlendiler.

NİSANUR KAPLAN: 7 yaşındayım. Ve Şila’yı çok seviyorum. Pepee ve Şila şarkı söylüyor bizde onlara eşlik ediyoruz. En çok ta annem ve babam şarkısını seviyorum.

RAMAZAN, EMRE, MELİS TUNÇ: Bizde Pepeyi çok seviyoruz. Bize ve kardeşimize bir şeyler öğretiyor. Halk oyunları, şarkılar, adetlerimiz gibi. Çok sevimliler.

HALİME İCLAL SAGAY: Ben Şila’yı çok seviyorum. Çok güzel giyiniyor. Ve Pepee ve arkadaşlarıyla çok güzel oyunlar oynuyorlar. Şarkılar söylüyorlar. En çok da insan sevdiğini hiç üzer mi? Şarkısını seviyorum.

N.BİLAL SAGAY: Ben hepsini seviyorum. Burada olduğum içinde çok mutluyum. Yarı yıl tatilimizde tiyatroya gelmek bizi mutlu etti.

ZEYNEP MİNA: Ben Şiayı çok seviyorum. Pepeeyide seviyorum. Hepsini seviyorum. Çok komikler.

NİSA: Pepeyi çok seviyorum.

NİRA NEVA: Pepeyi çok seviyorum.

İnsan sevdiğini hiç üzer mi?  Sebepsizce hiç ona küser mi?  Eğlenerek oynamak varken,  Ardına bakmadan hiç gider mi?  İnsan sevdiğini hiç üzer mi?  Sebepsizce hiç ona küser mi?  Eğlenerek oynamak varken,  Ardına bakmadan hiç gider mi?

iki Ekmek Aldım  Eve Gidiyorum  Biri Büyük Biri Küçük  İki Ekmek Aldım  İki Ekmek Aldım  Eve Gidiyorum  Biri Büyük Biri Küçük  İki Ekmek Aldım  Büyük Ekmek  Birrrrr  Küçük Ekmek

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.