Balıkesir Merhaba Gazetesi

İpek Yuvam’ın minikleri öğretmenlerini kutladı

İpek Yuvam’ın minikleri öğretmenlerini kutladı
24 Kasım 2014 - 0:06

Genel

İpek Yuvam Anaokulu minik öğrencileri ile öğretmenleri, Otel Basri’de gerçekleştirilen eğlenceyle ’24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Öğrenciler, öğretmenleriyle birlikte  doyasıya eğlendi.

Öğretmenler Günü dolayısı ile İpek Yuvam Anaokulu, Otel Basri’de öğrencileri ile birlikte öğretmenleri için bir kutlama programı gerçekleştirdi. Okul Müdürü Tahir Korucuoğulları, minik öğrenciler ile birlikte öğretmenlerini kutlarken, öğretmenlik mesleğinin önemine vurgu yaptı,öğretmenlerinin öğrencileri için önemini belirtti. Korucuoğulları, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlemiş oldukları geceye katılan minik öğrencilere ve ailelerini teşekkür etti.

Korucuoğulları, “Gecemize katılan velilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle bu gecede bulunmaktan gurur duyuyorum. Minik öğrencilerimizi yetiştiren ve onlara okul öncesi eğitim veren öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum. Onların sayesinde öğrencilerimiz okul hayatlarında daha da başarılı olacaktır.” dedi. Okul Müdürü Tahir  Korucuoğulları konuşmasından sonra hep birlikte pasta yenildi,öğretmenlere çiçekler hediye edildi. Okul Aile Birliği Başkanı Zübeyde Saçan,  24 Kasım Öğretmenler Gününü veliler ve öğrenciler adına kutladı. Törenin ardından öğretmenlere çiçek takdimi yapıldı.

HABER: LEVENT BAŞSAKA

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.