Balıkesir Merhaba Gazetesi

İŞ ADAMLARI FUARDA

İŞ ADAMLARI FUARDA
24 Nisan 2015 - 0:02

Genel

Balıkesir Genç İş Adamları Derneği üyeleri sanayi ve endüstri fuarına katıldılar. Sanayi fuarının yanı sıra fabrika ziyaretleri , ikili iş görüşmeleri ve müze gezileri yapıldı.

BAGİAD üyeleri, Hannover Messe 2015 Sanayi ve Endüstri Fuarı’ na  41 kişilik bir grupla katılım sağladılar. Sektör içerisinde faaliyet gösteren profesyoneller ve idari sorumlular için oldukça önemli bir buluşma platformu olan söz konusu fuarda; döküm teknolojileri ve malzemeleri, metal işleme makineleri ve teknolojileri, plastik ve seramik malzemeler, bağlantı sistemleri ve teknolojileri ve endüstri robotları ile birçok mekanik ve teknik alandaki yenilikler ziyaretçilere tanıtıldı. Dünyanın en önemli teknolojik etkinliklerinden biri durumundaki fuar ile üyeler teknik ve mekanik anlamdaki son teknoloji ürünleri yerinde görme ve inceleme fırsatı buldu.

GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

Fuar süresince çok sayıda kongre , tartışma forumu  ve seminerlerin yapıldığı etkinlik farklı sektörlerden olan ve fuara katılım sağlayan üyelerin kazanım sağlamalarına neden oldu. Schwäbisch Hall Belediye Başkanı Hermann-JosefPelgrim ve üyeler arasında geçen sohbet  esnasında, şehrin tarihi ve genel yapısının yanı sıra bölgede yapılabilecek yatırımlar konusunda karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu. Üyelerin Almanya gezisinin son durağı Porsche Ve Mercedes Teknoloji müze ziyaretleri oldu. BAGİAD Başkanı Rahmi Kula, söz konusu bu tür fuar ve gezilere mümkün olduğunca katılım sağlamaya  ve programlarında yer vermeye çalışacaklarını söyledi. HABER MERKEZİ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.