Balıkesir Merhaba Gazetesi

İŞ DÜNYASI HUZUR BULDU

İŞ DÜNYASI HUZUR BULDU
04 Kasım 2015 - 0:27

Genel

BSO Başkanı İsmail Uğur, “Siyasi istikrarsızlığın zarar verici boyutlarının artacağının öngörüldüğü dönemeçte, seçimin güvenlik içinde sağlanmış olması iş dünyası olarak ta huzuru getirdi” dedi.

BSO Başkanı Uğur, ‘Türkiye’nin bir güç olduğu gerçeğinin bilindiği ortamda siyasi istikrarsızlık bu topraklar üzerinde herkese zarar verecek boyutlara gelmişti. Demokrasinin faziletli bir seçimi, kaderden tercihe geçişi sağlayan bu seçimi güvenlik içinde yapmış olmanın huzurunu taşıyoruz.’ dedi.

Balıkesir Sanayi Odası Başkanı İsmail Uğur 1 Kasım seçimleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Uğur “Türkiye için yeni bir sayfa açıldı” diyerek 1 Kasım’ın zor günleri atlatacak iradeyi bir kez daha ortaya koyduğunu ifade etti.

TERCİH NET

BSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğur ülke ekonomisinin iyi yönde gelişme göstermesi için ihtiyaç duyulan istikrarın net olarak ortaya çıktığını belirten Uğur,1 Kasım seçim sonuçlarıyla Türkiye’nin önemli bir avantajı yakaladığını söyledi. Siyasi istikrarsızlığın sancısını ve zararını iş dünyasının yakından gördüğünü kaydetti. Uğur “Hayat tek boyutlu yaşanmıyor. Hele Türkiye’nin tartışmasız büyük bir güç olduğu gerçeğinin bilindiği bir ortamda siyasi istikrarsızlık bu topraklar üzerinde herkese zarar verecek boyutlara gelmişti. Demokrasinin faziletli bir seçimi, kaderden tercihe geçişi sağlayan bu seçimi güvenlik içinde yapmış olmanın huzurunu taşıyoruz. ‘dedi.

MİLLİ İRADE SONUÇ VERMİŞTİR

Sanayi Odası başkanı İsmail Uğur yaptığı açıklamada milli iradenin ortaya çıktığını ve saygıyla karşılanması gereken sonuçların iş dünyasına da huzur getirdiğini belirterek bu konuda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na, bakanlarımıza, milletvekillerimize, bütün siyasi parti temsilcilerine gösterilen dirayet ve anlayış için teşekkür ediyoruz. Öte yandan Bu ülke insanının artık terörle, gözyaşıyla, acılarla karşılaşmaması içinde güçlü bir adım atıldı Seçim sonucu ülkemize güçlü yarınlara kapı açmaya vesile olsun’ şeklinde konuştu. Sevda Kaygısız

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.