GündemSpor

İş Dünyasının Önde Gelen İsimlerinden Balıkesirspor’a Ziyaret

Türkonfed Bölgesel Komisyon Başkanı Ramazan Kaya ve iş dünyasının önde gelen temsilcileri Balıkesirspor'u ziyaret etti

İş Dünyasının Önde Gelen İsimlerinden Balıkesirspor’a Ziyaret

Türkonfed Bölgesel Komisyon Başkanı Ramazan Kaya ve iş dünyasının önde gelen temsilcileri Balıkesirspor’u ziyaret etti

Balıkesirspor, iş dünyasının önde gelen isimlerini ağırladı. Türkonfed Bölgesel Komisyon Başkanı Ramazan Kaya ve yönetim kurulu üyesi Semih Başaran, Günmarsifed Başkanı Seçil Funda Dedeoğlu, Basiad Başkanı Selçuk Savaş, Bagiad Başkanı Mert Kurşun, Bangiad Başkanı Kürşat İpek, Bisiad Başkanı İsmail Özer ve Ergiad Başkanı Özgür Kalafat, ziyarette bulundu.

Is Dunyasinin Onde Gelen Isimlerinden Balikesirspora Ziyaret 1

Balıkesirspor yönetimi, iş dünyasının kıymetli temsilcilerinin kulübümüze gösterdiği ilgi ve nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Bu tür ziyaretler, kulübümüzün yerel iş dünyası ile olan bağlarını güçlendirmekte ve işbirliklerinin artmasına katkı sağlamakta olduğu belirtildi.

Ziyaret sırasında, iş dünyasının önemli isimleriyle gerçekleştirilen görüşmelerde, Balıkesirspor’un geleceğe yönelik projeleri ve hedefleri üzerine fikir alışverişinde bulunuldu. Misafirler, Balıkesirspor’un bölge sporuna yaptığı katkıları takdir ederek, kulübün daha da başarılı olmasını temenni ettiler.

Is Dunyasinin Onde Gelen Isimlerinden Balikesirspora Ziyaret 2

Balıkesirspor yönetimi açıklamasında iş dünyasının desteğini arkamızda hissetmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu ziyaretin, hem kulübümüz hem de şehrimiz adına olumlu sonuçlar doğuracağına inanıyoruz. Nazik ziyaretleri için Türkonfed Bölgesel Komisyon Başkanı Sayın Ramazan Kaya ve beraberindeki değerli iş insanlarına bir kez daha teşekkür ettiklerini söyledi

A Milli Takım Çekya’yı Devirdi! Son 16’da

Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu