Balıkesir Merhaba Gazetesi

Yok artık DEVE!

Yok artık DEVE!
08 Eylül 2014 - 0:10

Genel

İŞGÜZARIN BİRİ, KUTLAMALARI SİYASETE ALET ETMEK İSTEDİ

Yok artık DEVE!

01

 

Son derece profesyonelce ve halkla iç içe hazırlanan 6 Eylül Kurtuluş Günü kutulamalarına ‘kendini bilmezin biri’ siyasi ideolojisini alet etmeye kalkıştı

DOLU DOLU ETKİNLİK
SADECE bir güne ve kısıtlı etkinliğe sahne olan Balıkesir’in Düşman İşgali’nden Kurtuluş Günü, bu yıl ilk kez Altıeylül Belediyesi ev sahipliğinde dolu dolu içerikle profesyonelce hazırlandı. İçeriğinde konser, spor müsabakaları ve gösterilerin yer aldığı kutlama programının en güzel tarafı ise halkla iç içe ve yoğun katılımlı olmasıydı. Tüm bu güzelliklerin içerisinde bir hareket vardı ki izleyenlerde şok etkisi yarattı.

OLMASAYDI DAHA İYİYDİ
ATATÜRK Stadyumu önünde protokolün de izlediği gösteriler esnasında alandan geçen yapay deve, şanlı Türk bayraklarıyla donatılmıştı. Ama vatandaşların alkışlarıyla eşlik ettiği bu tabloda yanlış olan birşey vardı. Kendini bilmezin biri Türk bayraklarıyla donatılmış o devenin üzerine etkinlik ile hiç alakası olmayan siyasi bir simge ekleyerek o partiyi ve kurtuluş günümüzü zor duruma soktu.

İŞGÜZAR
Bu kendini bilmez işgüzarın astığı bayrak, herkesi üzdü. Bir milletin kurtuluş gününde siyasetin ‘s’sinin bile yeri yokken, bayrağının asılması tek kelime ile ‘cahillik ve işgüzarlık’tır.

ENGEL OLUNMALIYDI
Kuşkusuz en çok üzülenler AK Partililerdir. Ama keşke herkesin gözünün önünde gerçekleşen bu rezilliği yine bir AK Partili engelleseydi.
HABER: İSMAİL KOCA

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.