Balıkesir Merhaba Gazetesi

İsmail Cankul ve eşi mahalle ziyaretinde

İsmail Cankul ve eşi mahalle ziyaretinde
27 Ekim 2014 - 0:07

Genel

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul eşi Havva Cankul ile mahalle ziyaretlerinde bulunup sorunları birlikte tespit etti.

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, eşi Havva Cankul ile birlikte Danahisar, Darıçukuru, Çalkandil mahallerini birlikte ziyaret edip sorunları tespit ettiler. Bu ziyaretleri sırasında Cankul çifti, düğün cemiyetlerine ve Bükdere mahallesinde ki cenaze törenine katılıp taziyede bulundular. Belediye Başkanı İsmail Cankul, büyükşehir yasasıyla birlikte mahalleye dönüşen köylere hafta sonunda yaptığı ziyaretinde; sabahın erken saatlerinden itibaren vatandaşla buluşmak üzere yollara düştü. Kepsut Belediye Başkanı ve eşi Havva Cankul davet edildiği tüm düğün ve cemiyet etkinliklerine katılmaya özen gösteriyor.

Düğünevi sahiplerinin yanı sıra, mahalle halkı ile de sıcak sohbetlerde bulunan Başkan Cankul’a vatandaşlar, Kepsut İlçesi’nin en uzak mahallesi Çalkandil’e bile gelmekten kaçınmadığı için minnet ve teşekkürlerini ilettiler.

Vatandaşlarla birlikte yenilen yemek ve samimi sohbetin ardından Başkan Cankul, yıllarca çeşitli iller ve ilçelerde öğretmenlik yapan ve vefat eden Bükdereli İsmail Bayar’ın cenazesine katıldı.HABER MERKEZİ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.