Balıkesir Merhaba Gazetesi

İSMAİL OK “KAZANACAĞIZ”

İSMAİL OK “KAZANACAĞIZ”
3
07 Ocak 2019 - 10:41

İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok ve İl Başkanı Nedim Tuna MERHABA gazetesini ziyaret etti. Ziyarette seçim sürecine değinen Büyükşehir Belediye Başkan adayı İsmail Ok Toplumun her kesiminden olumlu görüşler aldıklarını belirtti ve “kazanacağız” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok, “STK ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Bunların içerisinde her türlü dünya görüşüne sahip olan isimler var ama ideolojik olarak bazılarında ağırlık daha da hissediliyor. Bir kısmında belli ideolojiler öne çıkıyor. Toplumun bütün kesimlerinde ve sabırsızlıkla 31 Mart seçiminin gelmesini herkesin beklediğini görüyoruz. Bizlerde geçmişteki eksiklerimizi de görerek ki ben buna reklam arası diyorum. Kendi muhasebemizi de yaptık. 3yıllık gibi bir süreç ve milletvekilliği tecrübesi edindik. Mecliste değişik yerlerde görevler yaptık. Bunları da tecrübemize katarak Balıkesir’ halkının ve toplumun beklentilerinin neler olduğunu bildiğimiz için 31 Mart seçimlerinde Balıkesir Büyükşehir Belediyesini Allah’ın izni ile kazanacağız.  Bundan hiç şüphem yok” dedi.

 

 

CHP TABANINDA RAHATSIZLIK YOK

Ok “Özellikle toplumun tüm kesimlerine anlattığımız projelerle destek aldığımızı da görüyoruz. Bu arada Cumhuriyet Halk Partisin de bir rahatsızlık olduğu söylemleri de doğru değil saha çalışmalarında da bunu görüyoruz. TÜRK-İş ziyareti yaptık örneğin bugün CHP kimliği ile bilinir. Biz bu aşamada Balıkesir’de iki partinin adayı olan İsmail Ok için herşeyi yapacağız sözünü duyduk. CHP tabanı küsüyormuş istemiyormuş elbette herkeste bir beklenti olacak ancak bunlara değil CHP tabanının bize destek verdiklerini biz görüyoruz.” şeklinde konuştu.

 

OK STK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Öte yandan Ok ve Tuna, sivil toplum kuruluşlarına yönelik ziyaretlerine devam etti. İlk olarak Mimarlar Odası’nı ziyaret eden Ok, oda başkanı Ali Özerk ile biraraya gelerek seçim süreci hakkında bilgilendirmede bulundu. Ok daha sonra İnşaat Mühendisleri Odası’nı ziyaret ederek oda başkanı Gürkan Özcan ve yönetim kurulu üyeleriyle buluştu. Ok burada da seçim çalışmaları hakkında bilgiler paylaştı.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.