Balıkesir Merhaba Gazetesi

İsmail Özgün merkezi bekliyor

İsmail Özgün merkezi bekliyor
19 Şubat 2015 - 0:07

Genel

Fazilet Partisi dönemi ile birlikte toplam dört dönem milletvekilliği yapan İsmail Özgün, adaylık için kapıyı kapatmadı.

Milletvekili aday adaylığı için adı geçen İsmail Özgün, yeniden milletvekili olmak için bir arayış içinde olmadığını, genel merkez görev verirse aday olabileceğini söyleyerek kapıyı açık bıraktı.

Fazilet Partisi (FP) milletvekili olarak Meclise giren, Fazilet Partisi’nde ortaya çıkan “Yenilikçiler” hareketine katılan ve bu grupla birlikte Ak Parti’nin kuruluş sürecinde yer alan ve Ak Parti’de de üç dönem olmak üzere toplam dört dönem milletvekilliği yapan İsmail Özgün’ün yeniden adaylığı konuşuluyor.

Konuyla ilgili olarak Büyükşehir MERHABA’ya bir açıklama yapan Özgün, “Yeniden milletvekili olmak için bir girişimim yok, ama genel merkezimiz bana bir görev verirse, bana ihtiyaç duyulursa görev alırım” diyerek milletvekili olmak ile ilgili kapıyı açık bıraktı.

İsmail Özgün, milletvekilliği sona erdikten sonra Ankara’ya yerleşmeyi tercih etti ve Başkent’te bir Mali Müşavirlik Şirketi kurdu. Özgün, şu sıralarda Balıkesir’de şirketinin bir irtibat bürosunu açmak hazırlıkları içinde.

CEMİL YURTMAN

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.