Balıkesir Merhaba Gazetesi

İVRİNDİ İLÇE BAŞKANI ALACAOĞLU ‘DURMAK YOK’

İVRİNDİ İLÇE BAŞKANI ALACAOĞLU ‘DURMAK YOK’
05 Haziran 2015 - 1:28

Genel

Ak Parti İvrindi İlçe Başkanı Hayrettin Alacaoğlu önceki gün mahalle ziyaretleri ile vatandaşlarla buluştu. Kırsal mahallelerdeki vatandaşlarla sohbet eden ilçe Başkanı Alacaoğlu, ilçeye yapılan yatırımların önemine değindi. Yapılan yapılacak olan çalışmaları, vatandaşların isteklerini dinleyerek birlikte değerlendirdi.
Ak Parti ilçe Başkanı Hayrettin Alacaoğlu İvrindi’ye bağlı mahalleler de vatandaşlarla sohbet ederek yapılan ve yapılması düşünülen hizmetlere değiniyor vatandaşları dinliyor.
Bugüne kadar iktidarın yaptıklarını ülke genelinde yapılarak sağlanan kazançları biliyorsunuz diyen İlçe Başkanı Hayrettin Alacaoğlu Yollar, hastaneler, Marmaray bunların yanında kırsaldaki mahallelerimizde yapılan Belediyelerimizin çalışmalarını da biliyorsunuz. Depolar dezenfekte ediliyor sağlığa uygun sular içilecek’ dedi. Alacaoğlu, Mahallelerimizin eksiklikleri tamamlanacak. Muhtarlarımızla sizlerle birlikte oturup konuşalım. Ne eksiğiniz varsa tamamlayalım. BASKİ nin çalışmaları ile su depolarının yenilenmesi ve suyun sağlıklı bir depo ile kullanıma sunulması mahallelerin şanına yakışır hizmetlerle çalışmalar yapılıyor ve yapılamaya devam edecek’ dedi.
KAMİL AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.