Balıkesir Merhaba Gazetesi

İvrindi’ye müfreze kuruldu

İvrindi’ye müfreze kuruldu
06 Mayıs 2015 - 1:27

Genel

Balıkesir İtfaiye Daire Başkanlığı İvrindi’ye bağlı Gökçeyazı Mahallesi’ne müfreze kurdu. Gökçeyazı Mahallesi’ne kurulan müfrezede bir adet merdivenli araç verildiği, araç içerisindeki ekipmanların ise kazalara ve yangınlara karşı yeterli seviyede olduğu belirtildi.
Balıkesir İtfaiye Daire Başkanlığı, Gökçeyazı Mahallesi’ne müfrezenin kurulmasındaki en önemli etkenin trafik kazalarına daha kısa sürede müdahale etmek olduğunu açıklarken, İvrindi Grup Amirliğine bağlı olarak çalışacak olan müfreze itfaiye hizmetlerinin vatandaşa daha etkin olarak sağlanması amaçlandığı belirtildi.
İvrindi itfaiye Grup Amiri Murat Turgut yaptığı açıklamada Korucu müfrezenin ardından Gökçeyazı’ya müfreze kurulmasında katkı sağlayan İtfaiye Daire Başkanımız Nazım Ergelen, İtfaiye Müdahale Şube Müdürü Fatih Kamçı’ya ve müfreze yerini temin eden İvrindi Belediye Başkanı Recai Baytar’a teşükkür etti. Turgut, kurulan müfrezelerin vatandaşların can ve mal güvenliği açısından büyük önem taşıdığını belirtti. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.