Balıkesir Merhaba Gazetesi

İYİ Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Fehmi Yörük Mazbatasını Aldı

İYİ Parti Balıkesir 3. Olağan kongre sonucunda, yönetim kurulu 1 Şubat Çarşamba günü saat 14.00 de Balıkesir adliyesinde, mazbatasını aldı. Ardından İyi Parti İl binasında mazbata töreni gerçekleşti.

01 Şubat 2023 - 18:12

İYİ Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Fehmi Yörük Mazbatasını Aldı

 

Başkan Yörük “ Sözümüzün Arkasındayız”
İYİ Parti’nin yeni Başkanı Eczacı Hasan Fehmi Yörük parti içi bayrak yarışında ipi göğüslediklerini söyledi. Bugüne dek görev almış kişilere teşekkür eden Başkan Yörük “Biz yola çıkarken birlik beraberlik dedik ve bu sözümüzün arkasında olduğumuzu herkes görecek. Partide çalışan planı projesi olan bir il yönetimi olduğumuzu sizlere göstereceğiz” şeklinde konuştu.


Bir Bayrak Devraldık”
Mazbatamızı aldık ve göreve başlıyoruz diyen İYİ Parti İl Başkanı Hasan Fehmi Yörük “. Bir bayrak devraldık. Kurucu Başkanımız Nedim Tuna ve Özlem Ural’a teşekkür ediyoruz. Bu yarışı önde tamamladık ve kendi içimizdeki yarışın galibi olarak çalışacağız. Biz yola çıkarken birlik beraberlik dedik ve bu sözümüzün arkasında olduğumuzu herkes görecek. Partide çalışan planı projesi olan bir il yönetimi olduğumuzu sizlere göstereceğiz.9 Milletvekili hedefledik ve canla başla çalışacağız bunu göreceksiniz. Gayret bizden destek sizlerden diyorum. Herkese çok teşekkür ediyorum. Muhalefeti hakkıyla yapan bir yönetim izleyeceksiniz” dedi.

 

 

“Asıl Mutluluğumuz AK Partiyi Yıktığımız Zaman”
İYİ Parti il kurucuları arasında olan ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hakan Göre’ninde bir konuşma yaptığı mazbata töreninde Göre şöyle konuştu: “Söz konusu vatansa gerisi teferruat diyerek yola çıktık. Güneşin bize bir sözü var. Karanlıklara inat bir gün iyiler için doğacak. Bu partide adamın adamı yok. Bu partide herkes genel başkan Meral Akşener’in adamı. Sen ben yok. Bu partide bir seçim kazanıldı. Asıl mutluluğumuz AK Parti’yi yıktığımızda olacak. Onun için şimdiden görev alan iyi parti ailesine teşekkür ediyorum.”

 

Susurluk Belediye Başkanı Güney “Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Teminatı”
Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney’de il binasında yapılan mazbata töreninde bir konuşma yaptı. İYİ Parti’nin nazar boncuğu olarak anılan Nurettin Güney buradaki konuşmasında birlik beraberlik vurgusu yaptı. Başkan Güney, “ Balıkesir Kuvayi Milliye şehri. Düşman işgalinde kalmış ve kendi özgür iradesi ile atalarımızın bize üflediği bir iradenin insanlarıyız. Burada herkesi kucaklayıp birliği beraberliği sağlayalım. Genel Başkanımız Meral Akşener Susurluk’a geldiğinde asla partizan olmayacaksın adaletli olacaksın. Susurluğu takip edin. Yaptıklarımızı bugün gösterdik yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı diyoruz. Ümitsizliğe kapılmayın biz iyi yoldayız. Tek isteğim kimseyi ayırmayın. Birbirimizi kucakladıkça Atatürk’ün de dediği gibi kıymetli işleri başaracağımızdan şüphemiz yok” dedi. Nursima Akyürek

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.