Balıkesir Merhaba Gazetesi

İzgören izdihamı

İzgören izdihamı
24 Kasım 2014 - 0:10

Genel

Karesi Belediyesi’nin düzenlediği Ahmet Şerif İzgören’in ‘Gazete Kağıdından Paraşüt Yapmak’ konulu kişisel gelişim seminerini izlemeye gelenler, Karesi AVM’yi hınca hınç doldurdu.

Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında Karesi Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında kişisel gelişim uzmanı Ahmet Şerif İzgören, Karesi AVM’de, “Gazete Kağıdından Paraşüt Yapmak” konulu seminer verdi. Semineri izlemeye gelenler salonu hıncahınç doldurdu. Ahmet Şerif İzgören, yaklaşık 2 saat süren seminerde girişimcilik, iş kalitesi, dürüstlük, yurt sevgisi ve hoşgörü değerlerini vurgularken, yaşanmış hikayeler eşliğinde başarıya giden yolu anlattı. Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın eşi Mehtap Yılmaz ve Karesi Belediye Başkan Yardımcısı Mürsel Sabancı’nın da katıldığı seminerin sonunda Ahmet Şerif İzgören kitaplarını da imzaladı.

BAŞARININ ANAHTARI

Her şeyin hayal kurmakla başladığını ifade eden Ahmet Şerif İzgören, “Başarı için kendini fark etmek, niyet etmek, hedef koymak ve odaklanmak gerekir. İnsan vardır, dokunduğu şeye değer katar, insan vardır, dokunduğu şeye değer kaybettirir. Hayatınıza değer katıp katmamak sizin elinizdedir. Bunun için yaptığınız her işe kalite katmalısınız. Ancak ülkemizde işine kalite katanlar çok az. Bu nedenle işinizi kaliteli yaparsanız mutlaka fark edilir ve emeğinizin karşılığını alırsınız” dedi.

Seminer sonunda Karesi Belediye Başkan Yardımcısı Mürsel Sabancı’dan alan Ahmet Şerif İzgören’e plaket sunarak teşekkür etti. HABER MERKEZİ

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.