Balıkesir Merhaba Gazetesi

İZMİR MODA IŞILTISIYLA BALIKESİR’DE FARK YARATTI

İZMİR MODA IŞILTISIYLA BALIKESİR’DE FARK YARATTI
08 Kasım 2014 - 0:18

Genel

İzmir Moda gelinlik, nişanlık ve Abiye giyiminde üretim yaparak ve farklı modellerle müşterilere ulaşmanın haklı gururunu yaşayan Funda Omaç, 2014-2015 moda trendinin gelinliklerde Avrupa’yı takip ettiğini söyledi.
İZMİR MODA MUTLULUĞA SİHİRLİ DOKUNUŞ
İzmir Moda adıyla Balıkesir’de fark yaratan modelleri müşterilere hizmet sunan Funda Omaç İzmir’de bulunan üretim ve moda evinin Balıkesir’e de taşınma hikâyesini anlattı. Israrlara dayanamadım ve Balıkesir’e de geldim diyen Omaç,’ Geleli 10 gün oldu daha şimdiden 3 gelinlik siparişi aldım. Farkı ve kaliteyi sunduğum ve gösterilen ilgiden dolayı mutluyum’ dedi.
İzmir Moda sahibi Başarılı iş kadını Funda Omaç yaptığı hizmet sektörü ile ilgili olarak şöyle konuştu: Alıp satmıyoruz. İzmir’de kendi imalat yerimiz var. Ve üretip sattığımız için her konuda cazip ve beğenilen ürünlerimiz oluyor. Hem fiyat hem de kaliteli kumaşı, tülü vb. dikimlerle şekil bulan, moda olan gelinlik, nişanlık, özel gece kıyafetleri ile Balıkesir’de kazanç sağladık diye düşünüyorum. Daha önce Balıkesir’den siparişler çok aldım. Israrlara dayanamadım ve geldim. Üreterek satış yapan olmadığı için en önemlisi de müşterinin istediği gibi yapılabilen memnuniyet odaklı bir çalışma sistemimiz olduğu için beraberinde memnuniyet geliyor. Amacımızda para kazanmak değil öncelikli hedefimiz, kendimizi tanıtıp, yaptığımız işi gösterip beraberinde kazanmayı ve Hem işveren hem de müşteri açısından Çift taraflı yaşanan mutluluklara imza atmayı istiyoruz.
GELİNLİĞE ATILAN İZMİR MODA’NIN İMZASI
Elimizde inanılmaz bir yaratıcılık var. Yakışanı insanlara vermeyi arzu ediyoruz. Müşteri neyi nasıl ne şekilde istiyorsa onu vermeliyiz. Bunu da yıllara dayanan iş tecrübesi ile Balıkesir’de de göstereceğiz. Komşular diyor ki kadın başına Balıkesir’e gelerek bir dükkân tuttun. Keşke bizim elimizden de böyle beceriler geçse de bizde açsak diyen olumlu tepkileri alıyorum. İnşallah daha iyi olacak. İzmir Moda’da ‘Yapamayız. Bunu dikemeyiz.’ diye bir şey duyamazsınız. Çünkü üretimde yapamadığımız bir model bugüne kadar olmadı. Müşteri neyi isterse o istediği şekilde dikilir.
IŞILTIYI ÖNEMSERİM
İZMİR Moda evi olarak Funda Omaç‘Gelinliklerimizde ışıltıyı önemserim. Taşlar çok önemli kaliteli halk dilinde savaroski olarak bilinen taşlar, inciler, pullar ışıltılar İzmir Moda’nın elinden geçer tek tek özenle dikilir. Sadelik gelinlikte çok önemli fakat şaşa ve görsel hava yaratma açısından ışıltı mutlaka gerekir. Belirli dokunuşlarla bu ışıltı gelinliklerde yaşam bulur’ dedi.
KINA GECELERİNDE KAFTAN FIRTINASI
Kına gecelerinde kaftan modelleri bu senenin vazgeçilmezleri oldu diyen Omaç, dizilerin etkisinin kıyafetlere de yansıdığını ve müşterilerin isteğinin de bu doğrultuda şekillendiğini söyledi. Kaftan giymem diyenler bile kaftan akımına kapıldı. Yüzde 99 kına gecelerinde kaftanlar ön planda. Duvak olarak kırmızı çiçeklerden oluşan taçlar, kırmızı tüllerle giyilen kaftanın diğer tüm parçaları da İzmir Moda’da tek tek hazırlanıp sunulur.’ ifadelerini kullandı.
HAZIRLAYAN: SEMRA AMAN AKYÜREK

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.