Balıkesir Merhaba Gazetesi

İZMİRİ GELİN KIZLARIN AYAĞINA GETİRDİ

İZMİRİ GELİN KIZLARIN AYAĞINA GETİRDİ
18 Nisan 2015 - 0:48

Genel

İzmir Moda Gelinlik tasarımlarıyla fark yaratmaya ve üretimi ile konuşulmaya devam ediyor. İzmir Moda Balıkesir’de açtığı şube ile kendi imalatı olan gelinlikleri müşterilerinin zevkine sunmaya devam ediyor. İzmir Moda gelinlik işletmecisi Funda Omaç, yeni moda trendinin gelinliklerde göz kamaştırdığını söyledi.
GELİNLİĞE ATILAN İMZA İZMİR MODA
İzmir Moda Balıkesir’de fark yaratan modelleri genç kızların beğenisine sundu. Funda Omaç İzmir’de bulunan üretim ve moda evini Balıkesir’den gelen istek üzerine açtığını belirtti .Balıkesir’de gelinlik almak için İzmir’e gelen müşterilerimiz vardı hep onlar geliyordu biz onların ayağına gidelim dedik. Onların en mutlu günlerinde giyecekleri ve büyük bir heyecanla giydikleri gelinliklerde imzamız olsun istedik. Özellikle üretim aşamasında kendi imalatımız olduğu için hem fiyatıyla hem kalitesiyle hem de bir gelinliğin sunumu gelin kızlarımızın üzerinde duruşu ile her aşamasında onların yanında olalım dedik ve Balıkesir’e adım attık. ’dedi.
AMAÇ MUTLULUĞA ORTAK OLMAK
Başarılı iş kadını Funda Omaç yaptığı hizmet sektörü ile ilgili olarak şöyle konuştu: Alıp satmıyoruz. İzmir’de kendi imalat yerimiz var. Ve üretip sattığımız için her konuda cazip ve beğenilen ürünlerimiz oluyor. Hem fiyat hem de kaliteli kumaşı, tülü vb. dikimlerle şekil bulan, moda olan gelinlik, nişanlık, özel gece kıyafetleri ile Balıkesir’e ve özellikle evleneceklere kazanç sağladık diye düşünüyorum. Daha önce Balıkesir’den siparişler çok aldım. Israrlara dayanamadım ve geldim. Üreterek satış yapan olmadığı için en önemlisi de müşterinin istediği gibi yapılabilen memnuniyet odaklı bir çalışma sistemimiz olduğu için beraberinde memnuniyet geliyor. Amacımızda para kazanmak değil öncelikli hedefimiz, kendimizi tanıtıp, yaptığımız işi gösterip beraberinde kazanmayı ve Hem işveren hem de müşteri açısından Çift taraflı yaşanan mutluluklara imza atmayı istiyoruz. Elimizde inanılmaz bir yaratıcılık var. Yakışanı insanlara vermeyi arzu ediyoruz. Müşteri neyi nasıl ne şekilde istiyorsa onu vermeliyiz. Bunu da yıllara dayanan iş tecrübesi ile Balıkesir’de de göstereceğiz. Komşular diyor ki kadın başına Balıkesir’e gelerek bir dükkân tuttun. Keşke bizim elimizden de böyle beceriler geçse de bizde açsak diyen olumlu tepkileri alıyorum. İnşallah daha iyi olacak. İzmir Moda’da ‘Yapamayız. Bunu dikemeyiz.’ diye bir şey duyamazsınız. Çünkü üretimde yapamadığımız bir model bugüne kadar olmadı. Müşteri neyi isterse o istediği şekilde dikilir. HAZIRLAYAN SEMRA AMAN AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.