MagazinDünyadan Haberler

Justin Bieber’ın Neden Ağladığı Ortaya Çıktı! İşte O Paylaşım

Dünyaca ünlü pop yıldızı Justin Bieber geçtiğimiz haftalarda ağlayan fotoğrafıyla gündeme gelmiş. Eşi Hailey Bieber'la boşanacakları gündeme gelmişti. Ünlü çift bu gelişmelerin ardından sessizliğini bozdu.

Justin Bieber’ın Neden Ağladığı Ortaya Çıktı! İşte O Paylaşım

Justin Bieberin Neden Agladigi Ortaya Cikti Iste O Paylasim 1
Justin Bieber’In Neden Ağladığı Ortaya Çıktı! İşte O Paylaşım

Hayranlarına Video İle Seslendiler

Geçtiğimiz haftalarda gündeme oturan gözyaşlarıyla dolu fotoğrafın ardından, Justin ve Hailey Bieber, kişisel sosyal medya hesapları üzerinden bir video paylaşarak hayranlarına sevindirici bir haber verdi. Çift, bu video aracılığıyla Hailey Bieber’ın hamile olduğunu duyurdu. 2018 yılında dünyaevine giren ünlü çift, ilk çocuklarını kucaklarına almanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Justin Bieberin Neden Agladigi Ortaya Cikti Iste O Paylasim 2

Hayranlarından Mesaj Yağdı

Hailey Bieber’ın hamile olduğu haberinin ardından, hayranlar ve sevenleri sosyal medyada ve çeşitli platformlarda kutlama mesajları yağdırdı. Ünlü çiftin, bebeklerini sabırsızlıkla bekledikleri ve bu mutlu süreci birlikte geçirecek olmanın heyecanını yaşadıkları bildirdi.  Justin ve Hailey Bieber, şu ana kadar çocuklarıyla ilgili herhangi bir detayı paylaşmasalar da, hayranlarıyla paylaştıkları sevinç dolu videonun altına yüzlerce tebrik mesajı ve iyi dilekler yağdı.

İlgili Makaleler

Justin Bieberin Neden Agladigi Ortaya Cikti Iste O Paylasim 3

Haber: Bülten

Nagehan Alçı Eski Eşi Kütahyalı’ya Canlı Yayında Gönderme Yaptı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu