Etkinlikİlçe Haberleri

Kadınların El Emeği Ürünleri Satışa Sunuldu

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Kadınlar Günü çeşitli etkinliklerle kutlanırken, Cumhuriyet Meydanı'nda kurulan stantlarda kadınların el emeği ürünleri sergilendi.

Kadınların El Emeği Ürünleri Satışa Sunuldu

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Kadınlar Günü çeşitli etkinliklerle kutlanırken, Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan stantlarda kadınların el emeği ürünleri sergilendi. Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin organizasyonuyla gerçekleştirilen etkinlikte, birçok el yapımı ürün ilgi gördü.

Cumhuriyet Meydanı’nda yer alan stantlarda, çantalar, bez bebekler, yiyecekler gibi birçok ürün satışa sunuldu. Stantlarda ürünlerini sergileyen kadınlar, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nuran Sokur’a teşekkür etti.

Kadınların El Emeği Ürünleri Satışa Sunuldu

Nuran Sokur, “Bizler 8 Mart Kadınlar Günü’nü kutlamak için bir araya geldik. Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı olarak, girişimci kadınlarımıza bu gün bir fırsat sunmak istedik. Belediyeden masa, masa örtüsü, sandalye temin ederek, üreten kadınlarımızın satış yapmasını sağladık. Bu etkinliklerle kadınlarımızın daha fazla fırsat yakalamasını ve ürünlerini satmalarını amaçlıyoruz” dedi.

Etkinliğe katılan Naime Çalı ise, “Stantların açılmasında emeği geçen Kadın Meclisi’ne ve Kent Konseyi Başkanı Nuran Hanım’a teşekkür ediyorum. El emeği ürünlerimiz burada satışa sunuluyor. Benim için güzel bir fırsat oldu. Bunların devamını bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Ayrıca etkinliğe katılan Asuman Acar da, “Bugün 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla buraya yardıma geldim. Güzel etkinlikler yapılmış. Ben de onları desteklemek için buradayım. Bu tür etkinliklerin devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Kadınların El Emeği Ürünleri Satışa Sunuldu

 

Haber: Bülten

Edremitli Kadınlar Doğa İçin Lavanta Fidanı Dikti

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu