Balıkesir Merhaba Gazetesi

KAFAOĞLU İSTİŞAREYE BÜYÜK ÖNEM VERİYOR

KAFAOĞLU İSTİŞAREYE BÜYÜK ÖNEM VERİYOR
14 Nisan 2015 - 0:05

Genel

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu oda başkanları ile istişareye devam ediyor.

Kafaoğlu Marangozlar Odası Başkanı Kamil Güler, UMESO Başkanı İsmail Pala, Elektrikçiler Odası Başkanı Nejdet Arslan, İnşaatçılar Odası Başkanı Hayrettin Demirbaş ve Camcılar Odası Başkanı Sami Pak’ı konuk etti. İstişare toplantısında Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Çoban, Zeki Çabuk, Zabıta Müdürü Mahmut Ayan, Temizlik İşleri Müdürü İsmail Canbey hazır bulundu. Toplantı esnasında UMESO Başkanı İsmail Pala Altıeylül Belediyesi’nin 1. Yılı dolayısıyla toplantıda pasta jesti yaptı.

Toplantıda oda başkanları Altıeylül Belediyesi’nin 1. Yılını kutladılar ve bundan sonraki dönemde başarılı çalışma temennisinde bulundular. Oda Başkanları Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun yaptığı toplantıların önemine dikkat çekerek, istişare dolayısıyla teşekkür ettiler.

Başkan Kafaoğlu her zaman diyaloglara ve toplantılara açık olduklarını söyledi. Kafaoğlu “Sizlerin düşüncelerine ve fikirlerine açığız. Sizler oda başkanları olarak belirli kesimleri temsil ediyorsunuz. Sizlerin taleplerini anında yerine getiriyoruz. Vatandaşın hizmetkârıyız. Her zaman sizlerle dirsek temasındayız” dedi.

Oda başkanları da marangoz sitesi projesinin yapıldığını ve yakında OSB’de faaliyete geçeceğini, üretilen malların tanıtımı açısından Balıkesir’de bir fuar alanının şart olduğuna işaret ettiler. Özel günlerde cadde ve sokaklarda seyyar satış yapanlarla ilgili gerekli işlemlerin yapılmasının istendiği toplantıda ayrıca çanak antenlerin ev ve işyerlerine usulsüz kişiler tarafından çekildiği, bu işleri ehli ve usta kişilerin yapması gerektiği ifade edildi. Park ve Bahçelerde Sokak lambalarının bakım ve onarımı konusunda elektrik işiyle uğraşan ustalara görev verilmesi talep edildi. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.