Balıkesir Merhaba Gazetesi

Kafaoğlu mahalle ziyaretlerinde

Kafaoğlu mahalle ziyaretlerinde
20 Mayıs 2015 - 0:02

Genel

Altıeylül Belediye Başknı Zekai Kafaoğlu, Kabaklı, Yeşilyurt ve Küpeler Mahalleleri’ne giderek vatandaşlar ile bir araya geldi.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, ilk durağı Kabaklı Mahallesi’ydi. Başkan Kafaoğlu burada gerçekleştirdiği konuşmada kırsal mahallelere verdikleri sözleri yerine getirmeye devam ettiklerini söyledi. Önümüzdeki günlerde projeleri hayata geçireceğini hatırlatan Kafaoğlu Kabaklı’dan ayrıldıktan sonra Yeşilyurt’a hareket etti. Burada halka hitap eden Başkan Kafaoğlu “Ben sizlere hizmetkârlık yapmaya geldim. Her zaman sizlerle birlikteyim. Makamlar gelip geçidir, bu koltuklardan kimler geldi kimler geçti. İnsan bizim için önemli.

Dili, dini, ırkı, mezhebi ne olursa olsun cenabı Allahın yarattığı her insan bizim için değerlidir” dedi.  Kafaoğlu, “Bizler Yunusların kültüründen geliyoruz. Bizler bu millete toprak olmaya geldik. 1 yıl önce belediyemiz kuruldu ve sıfırdan kurduk. 1 yıl içerisinde eksikleri tamamladık. Bugüne kadar 400 bin ton yani 20 bin kamyon malzemeyi kırsal mahallerinin yollarına döktük, mahalle içlerini tamamladık. Geçen sene 100 bin m2 kilit parke taşı döşedik. Her yıl üzerine koyarak gidiyoruz, bu yılda 500 bin m2 kilit parke taşı ihalesi yaptık. 4 müteahhit 4 koldan kilit parke taşı döşemesini yapacak. Seçimlerde söz vermiştik bunu yerine getireceğiz” dedi.

Başkan Kafaoğlu’nun son durağı ise Küpeler Mahallesi’ydi. Kafaoğlu burada çay içti, vatandaşlarla sohbet etti, belediyenin yaptığı çalışmaları ve faaliyetleri Küpeler halkına anlattı. HABER MERKEZİ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.