Balıkesir Merhaba Gazetesi

KAFAOĞLU SIRRINI AÇIKLADI

KAFAOĞLU SIRRINI AÇIKLADI
01 Ocak 2015 - 0:09

Genel

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Büyükşehir MERHABA’ya yaptığı ziyarette belediye olarak yapılan hizmetleri ve siyasi hayatındaki başarısının sırrını açıkladı.

Bir yaşını dolduran Merhaba gazetemizin başarısını kutlayan ve yerel medyayı önemsediğini belirten Başkan Kafaoğlu, Meclis üyesi Yasemin Akkol ile birlikte yaptığı ziyarette gündeme dairde açıklamalarda bulundu. MERHABA Gazetesi farkını fark ettirdi. Bir yaşında olmasına rağmen her yerde göze çarpıyor’ dedi.

KAFAOĞLU ‘MERHABA FARKLI’

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ‘Yerel basını Eksiklerimizi Objektif Olarak Gören Ve Eksik Yanlarımızı Tamamlamamıza Yönlendiren Bir Organ Olarak Görüyoruz. Merhaba Yerel Basın İçerisinde Henüz 1 Yaşında Olmasına Rağmen yaptığı haberlerle işlediği konularda farklı kesimlere de sayfasını açtı. Farkını fark ettirdi. Göze çarptı. Biliniyor ve tanınıyor. Başarılı buluyorum ve başarılarının devamını diliyorum’ dedi.

KAR YAĞIŞI İLE BİRLİKTE EKİPLERİMİZ HAZIRDI

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Büyükşehir Merhaba gazetesinin birinci yılını kutladı. Yerel basını ben çok önemsiyorum diyen Başkan Kafaoğlu,1994 Yılından buyana aktif siyasetin içindeyim. Yerel basını takdir etmişimdir. Kıt imkânlar içerisinde aktif olmaya çalışan ve tüm şehir hakkında bilgi veren özelliklede siyasilerin faaliyetleri vatandaşa duyuran ve yansıtan makamlardaki kişilerin eli, ayağı, gözü kulağıdır Bir bütünüz diyorum’ dedi. Kafaoğlu gündeme dairse şöyle konuştu: Kar yağışı ile birlikte 2 gün öncesinden birimlerimizi arayıp sordum. Her şeye hazırlıklıyız. Bu anlamda da yolda kalan vatandaşlarımıza ulaştık.70 öğrencimizi Pamukçu termal tesislerimizde konuk ettik. İş makinalarımızın zincirleri,4 greyderle birlikte sahada çalışmalar yapıyorlar. Köy yollarına gidemeyen servislerimizi konuk etmiş olduk. Gece boyunca da İzmir yönündeki yolda kalmış sürücülerimize ve yolcularımıza kumanya yardımı yaptık. Bugünde kumanya, su yardımı gerçekleştirmeye arkadaşlarımız devam ediyor.

İŞİN SIRRI

Sevgi karşılıklıdır diyen Başkan Kafaoğlu başarısının sırrını ise şöyle değerlendirdi. İşin sırrı sadece hizmet etmekte değil gönüllere hizmetle birlikte yürümektir. Belediye olarak Eş zamanlı yürüyen hizmetlerimiz var. Katılımcı, sosyal hizmet belediyeciliği anlamında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Toplumda yapmış olduğumuz anket çalışmalarında da oy oranlarımızda artış olduğunu görüyoruz. Daha önce MHP’ye CHP’ye oy verdi diyenler Zekai Kafaoğlu ismini şimdi söylüyor. Önce gönülleri kazanmamız gerekir. Bizi seçtiklerinde onları adam yerine koymamız önemli. İnsan odaklı hizmet bu. Herkesin bir değeri var ve onları o değerleri ile yaşatmak saygı göstermek gerekir. Ciddi bir bağımız var. Dün Hacı Bektaşi Veli dernek başkanı ziyaretimize geldi. Şehir merkezinde Cem evi isteği ile ilgili somut çalışmalarımız olacak inşallah. ‘Alevilerin gönlünü fethetmişsiniz diyorlar. Sevgi karşılıklıdır. Bu çok önemli. Karşılık olmazsa tam bağ kurulamaz. Sadece Hizmet yetmez gönüllere hizmet etmekte önemli. HABER: FATMA KARA

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.