Balıkesir Merhaba Gazetesi

Kafaoğlu’ndan Ermişler’e ziyaret  

Kafaoğlu’ndan Ermişler’e ziyaret  
22 Nisan 2015 - 0:03

Genel

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Ticaret Odası Başkanı Fahri Ermişler ve yönetim kurulunu ziyaret etti.

Başkan Kafaoğlu, sivil toplum örgütleri ve derneklerle sık sık istişarede yaptıklarını ifade etti. Ziyarette Altıeylül Belediyesi’nin çalışmaları hakkında da bilgi veren Kafaoğlu, Balıkesir’de Büyükşehir Belediyesi ve merkezdeki iki belediyenin aynı partiden olmasının büyük bir avantaj olduğunu bile getirdi.

“İki belediye olması iki ayrı beyin, iki ayrı çalışmayı ortaya koyuyor. Balıkesir açısından ciddi bir avantaj. Balıkesir’de güçlerin birleştirilmesi açısından iki belediye olması avantaj sağladı” diyen Kafaoğlu, büyükşehir açısından Balıkesir’in oldukça büyük olduğunu ve zamana ihtiyaç duyulduğunu belirtti. “Bir taraftan yapılandırmalar diğer taraftan da projeler devam ediyor” diyen Başkan Kafaoğlu, sosyal ve kültürel belediyeciliğe de büyük önem verdiklerini hatırlattı.

Ticaret Odası Başkanı Fahri Ermişler, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ermişler güzel işlerin sabırla ortaya çıktığını belirterek,  “Ekipler kuruldu daha güzel hizmetler önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak. Yatırımlar da çok önemli. Artık Büyükşehir Belediyesi, Karesi ve Altıeylül Belediyeleri ile birlikte daha güzel Balıkesir’i göreceğiz” şeklinde konuştu.

Ziyarette Başkan Kafaoğlu’na Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Eray, Belediye Meclis Üyeleri Ümit Demirbaş, Fikrettin Kocaman, Murat Adısanoğlu eşlik etti. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.