Balıkesir Merhaba Gazetesi

KAPORTA TAMİRİNDE ÖZEL HİZMET ÖZELLER

KAPORTA TAMİRİNDE ÖZEL HİZMET ÖZELLER
09 Haziran 2015 - 0:10

Genel

Özeller Oto Kaporta işletmecisi Kazım Esmeray, Yeni Sanayi sitesi Cumhuriyet Caddesindeki işletmesinde oto kaporta işlerini yürütüyor. Sanayi deneyimine küçük yaşlarda sahip oldum diyen usta Kazım Esmeray, 1989 yılında çalışmaya başladım.Çıraklık dönemini geçirdim.Kalfalıktan ustalığa terfi ettikten sonra kendi işyerimde sürücülerimizin araçlarının kaporta işlerini yapmaya başladık.Sanayide esnaf olmak, eğer müşterilerinize güven vermiş ve işinizi doğru yapmışsanız zor değil dedi.

Özeller Oto Kaporta işletmecisi Kazım Esmeray,’Arabalardaki göçük ve ezikleri bozmadan itina ile onarıyoruz diyerek şöyle devam etti: Araç orijinalliğini bozmadan boyasız kaporta göçük (hasar) giderme uygulamalarını yılların verdiği tecrübe ile  yapıyoruz diyebilirim. Burada bizim önemsediğimiz, müşterimizi iş sonrasında memnun etmek.Müşteri, işin doğru yapıldığını gördüğünde zaten memnun oluyor.

Araçların tampon, kapı, kaput, çamurluk, tavan bagaj gibi alanlarında oluşan çeşitli vurukları,  taş darbelerini, kaza eziklerini, göçükleri, Boyasız Göçük Düzeltme işlemi ile mekanımızda düzeltiyor,onarıyoruz diyerek mesleğin her alanında sanayinin bir çok kolu olduğunu, kendilerinin de kaporta işinde uğraş verdiklerini söyledi.Müşteriler araçlarını güvenle sanayi esnafına bırakabilir diyen Esmeray, sanayi esnafı yıllardır bu işin içinde olan ve deneyimini burada harcayan insanlar. Bizim işimiz oto kaporta işi burada da empati yaprak iş yapıyor ve en önemlisi kendi aracımızmış gibi çalıştığımız için arabaların boyası bozulmadan, iz bırakmadan ve orijinalliğine zarar vermeden ilk günkü haline döndürmeye çalışıyoruz dedi.

Göçük tampon tamiri

Aracınızındaki plastik aksamlarında da (tampon, bodykid vb.) oluşan sıyrık, yırtık, göçük, çökük gibi hasarların aracınız üzerinde veya gerekli hallerde sökülerek yapılan tamir işlemidir.

Aracınızın boyasınız bozmadan boyamadan göçük giderme işlemi yapıyoruz.

HABER: SEMRA AMAN AKYÜREK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kaporta ne demek?

  1. Otomobilde kaput veya ön kapak.
  2. Motorlu taşıtları örten, genellikle sacdan yapılmış örtü.
  3. Gemi içinin aydınlanması ve hava alması amacıyla güvertede açılmış bulunan camekânlı yer.
  4. Bk. doğrultma
  5. Bk. motor örtüsü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.